סדרת מפגשי קולנוע על פיינט של גינס קרה במסגרת הפסטיבל הבינלאומי ה-17 לסרטי סטודנטים...

הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים הוא פסטיבל של סרטי קולנוע קצרים ואיכותיים. במסגרת הפסטיבל הבינלאומי ה-17 לסרטי סטודנטים, שיתקיים בין התאריכים 31.5-6.6.15, יוקרנו למעלה מ-200 סרטים קצרים של יוצרים צעירים ומבטיחים מהארץ ומהעולם. כחלק מאירועי הפסטיבל יתקיימו השנה אירועי "קצר על הבר" - הקרנת סרטים קצרים בברים ברחבי העיר בשיתוף בירה גינס, ולאחריהם מפגש בין יוצר הסרט לאנשי תרבות, ביניהם, עידן אלתרמן, דודו ארז, עדי שילון ועדנה מזי"א.

כשיום העבודה מגיע לקיצו, נעמה מגלה שדלת הדירה נעולה מבחוץ... (צילום: מתוך הסרט "משרה מלאה", במאית: מיה צור)כשיום העבודה מגיע לקיצו, נעמה מגלה שדלת הדירה נעולה מבחוץ... (צילום: מתוך הסרט "משרה מלאה", במאית: מיה צור)
כשיום העבודה מסתיים, נעמה מגלה שדלת הדירה שלה נעולה... (צילום: מתוך הסרט "משרה מלאה", במאית: מיה צור) . 1.6 "שפסעלך" דודו ארז מארח את יוצר הסרט יובל נובלמן פרודיה פרועה שמספרת את סיפורו של יוסל'ה, זמר בלהקת השפסעלך, להקת ילדים חרדית, שמקבל את תפקיד הסולן לרגל הופעה חגיגית, בניגוד לרצונו ועל חשבונו של בניה, חברו. בקי בר. אבן גבירול 13, ת"א, 22:00   2.6 "משרה מלאה" עדנה מזי"א מארחת את יוצרת הסרט מיה צרפתי נעמה היא אחות במקצועה והיא עובדת עם יותם, נכה בכיסא גלגלים. יום העבודה מגיע לקיצו ונעמה מגלה שדלת הדירה נעולה מבחוץ. סילון. קינג ג'ורג' 89, ת"א, 22:00   3.6 "It's Complicated" עדי שילון מארחת את יוצרת הסרט מאיה מאירי סרט אישי על מערכת יחסים וירטואלית וחשאית בין הבמאית לאמן נשוי שזהותו לא ידועה לצופה. היחסים מבוססים על המתח הדק שבין האפשרות הקיימת להיפגש לבין עולם הפנטזיה. שתי הדמויות מזינות את הקשר באמצעות מערכת של "משימות אמנותיות" שהן מטילות אחת על השנייה. המשימות הן חושפניות ומובילות את הדמויות להתמודדויות לא פשוטות. הסרט עוקב אחר התפתחותה של מערכת היחסים דרך נקודת מבטה של הבמאית. ארגז. בן יהודה 64, ת"א. 22:00   4.6 "אחד באפריל"עידן אלתרמן מארח את יוצר הסרט יונתן דקל קלטת ישנה חושפת מתיחה שיצאה משליטה בצורה מחרידה. החשיפה מניעה מסע חיפוש בעקבות המותח המסתורי ובמהלכו עולות שאלות מורכבות של זהות - שאלות על זהותו של המותח, אך גם שאלות קשות יותר בנוגע לזהותו של זה המחפש אותו. אקבר. רבי נחמן 2, (יפו) ת"א, 22:00   פרטים נוספים באתר הפסטיבל: http://www.taufilmfest.com/