כמיטב המסורת המשותפת ל'דרך היין' ול'סנהדרינק', נחגוג את סיום שנת 2017 ב'פסטיבל הוויסקי'. אירוע ססגוני, מלא ניחוחות, טעמים וסיפורים...

אז מה הסיפור של הוויסקי? וויסקי הוא המשקה האולטימטיבי לכל מי שאוהב את הדרינק שלו עם סיפור מיוחד. וויסקי הוא תשוקה, וויסקי הוא ידע, וויסקי הוא תחביב, וויסקי הוא שפה - וכל מי שמדבר בשפת הוויסקי, מוזמן לחגוג אתנו ב'פסטיבל הוויסקי' של דרך-היין.

פסטיבל הוויסקי 2017 - המון, המון מותגי וויסקי מגניבים לצד הרבה סיפורים והסברים על המשקה הכי חורפי שיש...    (צילומים: יח"צ)פסטיבל הוויסקי 2017 - המון, המון מותגי וויסקי מגניבים לצד הרבה סיפורים והסברים על המשקה הכי חורפי שיש...    (צילומים: יח"צ)
המון, המון מותגי וויסקי מגניבים לצד הרבה סיפורים והסברים על המשקה הכי חורפי שיש...    (צילומים: יח"צ)

בתוך העולם העשיר והאינסופי של זיקוק אותו פיתח האדם, נדמה שאין משקה דומה לוויסקי: חומרי גלם שונים, שילוב של שיטות ייצור מסורתיות לצד חדשניות, ארצות ייצור שונות ובעיקר - רבדים שונים: מוויסקי עדין ומופנם ועד לוויסקי מוחצן ומלא כח, מוויסקי שמתאים לטועם מתחיל, ועד כזה שמכוון למבינים והביקורתיים ביותר. סינגל מאלט, בלנד וכל מה שביניהם. כמו שרק וויסקי יודע לספר.

ב'פסטיבל הוויסקי' נפגוש אתכם עם אוסף ייחודי של בקבוקי וויסקי שליקטנו במיוחד עבורכם ביחד עם צוות המומחים של רשת חנויות 'דרך היין', כדי לטעום, ללגום ובעיקר להיפגש ולקשקש, כמו שאפשר לעשות רק כשבקבוק וויסקי הוא השותף השלישי לשיחה (...). אנחנו נהיה שם ונשמח להרים אתכם כוס קטנה או שתיים לשנה החדשה.

פסטיבל הוויסקי 2017פסטיבל הוויסקי 2017
אז מה מחכה לכם שם?

אראן סוטרן פיניש, טומינטול טילה, דינסטון ורג'ן אוק, טומילנטול פיטד, גלנפרקלאס 105 , טילינג סמול באץ', גלנליווט פאונדרס, בושמילס 10 שנים, אברלור 12 שנים, פינלאגן 46%, יפני מארס, גלן גרנט 12 שנים, סינגלטון 12 שנים, גריינגסטון, טאליסקר סטורם, בירה גולדן דראק (חביות וויסקי), קארדו 15 שנים, טומאטין לגאסי, אוכנטושן 12 שנים, טומאטין חוזק חבית, בומור 12 שנים, ניקה מהחבית, גלן פידיך IPA, בנרומך 10 שנים, גלן גוין 15 שנים, גלן מורנג'י קווינטה, היילנד פארק 12 שנים, דאלמור 15 שנים, לפרויג סלקט, פלטר סינגל מאלט טעימת חבית.

איך משתתפים ב'פסטיבל הוויסקי'? לוחצים כאן על הקישור, נרשמים ומגיעים.

פסטיבל הוויסקי. יום ה', 28.12.2017, 'דרך היין', דרך השלום 9, תל-אביב, החל משעה 20:00