הכתבה נכתבה בשיתוף הנדס און

המסכות המשמשות להגנה מפני נגיף הקורונה, הפכו מזמן למראה המייצג של שנת 2020, ועוד ילוו אותנו זמן רב. אם בתחילת השנה, ראינו ברחוב בעיקר מסכות חד פעמיות פשוטות, היום אפשר להבחין בגלגולים החדשים שהן עברו לצד שדרוג רמת ההגנה שהן יכולות לתת לנו.
 
בשגרה הזאת, חבל להתפשר על מראה מיושן ולא הכי בטיחותי ולהמשיך להשתמש במסכות הכחולות הדקות הפשוטות או במסכת בד מחניקה. אין יותר סיבה להסתפק במסכה בעלת מראה פשוט וסתמי, כמו שאין יותר סיבה להסתפק ברמת הגנה בסיסית. הפתרונות של היום מאפשרים לנו יותר מהכל. זה בידוק הזמן להשקיע יותר בבריאות שלכם מבלי לוותר על הנוחות והסטייל. האלטרנטיבה כבר כאן: מסכה בעלת רמת סינון .KN95 איכותית, נוחה, בטוחה בעיצוב מנצח ובמשלוח עד הבית.
 
 3 העקרונות הכי חשובים לבחירת המסכה הבאה שלכם

 
אמינה 
בראש ובראשונה, המסכה חייבת לסנן את האוויר שבסביבה ברמה הכי גבוהה שיש. אך גם החומר ממנו היא עשויה, צריך להתייבש בקלות כדי לא להפוך למצע חיידקים מהלך. יחד עם זאת היא צריכה להיות עמידה מספיק לשימוש יום יומי מבלי להיקרע או להישחק. חומר איכותי הוא גם פתרון בטיחותי וגם פתרון אפנתי. מסכות חד פעמיות לרוב נראות ומרגישות זול, ומשוות לכם מראה מוזנח. אי אפשר לדעת את מי תפגשו היום. בשבילם ובשבילכם - שימו על הפנים שלכם משהו איכותי יותר.

 נוחות = בריאות
מסיכה נוחה תמנע את המגע הבלתי פוסק בחלקה החיצוני, וכך את הסיכון לזהם אותה בחיידקים. יוצא לכם מידי פעם להוריד את המסכה כשאתם בציבור כדי "לנשום" קצת בלעדיה? סימן שבחרתם במוצר לא מותאם שעלול לסכן אתכם ולחשוף אתכם שלא לצורך. המסכה שלכם חייבת להיות נוחה לשימוש ממושך, משום שהמציאות מחייבת אותנו לעטות אותה מחוץ לבית ובמקום העבודה למשך פרקי זמן ארוכים .עליה לסנן את האוויר בצורה כזאת שיהיה נוח לנשום אותו בקלות וללא מאמץ. ככל שתהיה בלתי מורגשת על הפנים עם בטנה רכה ונעימה למגע, היא תאפשר לאוויר נקי לחדור במינימום גירוי בעור ומקסימום יעלות. מסכות בד מעוצבות יכולות להראות טוב מהצד, אבל על הפנים הן בעיקר לא נעימות. 

סטייל מנצח 
בבחירת מסיכה, חשוב לא פחות הוא עניין המראה. מי רוצה להסתובב עם מסכה שמזכירה רופא בחדר ניתוח או עם מסכות מחודדות שנראות כמו מקור של ציפור? הפרופורציות של המסכה צריכות להיות מחמיאות לפנים שלכם, החומר איכותי, ובמגוון צבעים שמתאימים לגוון העור שלכם. כאן נכנסת הקולקציה החדשה של מסכות האיכות שכבשה הקיץ את העולם והרימה את הסטנדרט בתחום.

המסכה בחינם ? עם הבריאות לא מתעסקים,
כיום מסתובבים בשוק מסכות פגומות רבות, ירודות או פשוט לא מותאמות לשימוש. בנוסף, הרבה אנשים משתמשים במסכה באופן שגוי, כך שהן לא מספקות את הגנה הראויה ולפעמים גם מסכנות יותר ממגנות עלינו. מעבר לשמירה על הנחיות עטית מסכה כך שתכסה את אזור האף והפה כולו, חשוב מאוד לחטא אותה לפי הצורך ולא לעשות שימוש ממושך מידי. הבעיה היא שלא כל חומר ממנו עשויות המסכות שנמכרות כיום בשוק, מתאים לשימוש יום יומי. כך שהפתרונות הזולים עלולים לעלות לנו ביוקר. שימוש לא נכון במסכות או במסכות לא מותאמות, עלול לגרום להגברת הסכנה להידבקות או להדבקת אחרים. הם גם נראות רע וגם מרגישות רע. 

סוף סוף מסכה שאפשר לנשום איתה

נשמית עם רמת סינון KN95 (צילום: יח''צ)
נשמית עם רמת סינון KN95 (צילום: יח''צ)

ישנן לא מעט מסכות שמיועדות להגן מפני נגיף הקורונה, אבל רובן אינן נוחות, בלשון המעטה, גורמות לפנים להזיע ויוצרות אדים במשקפי הראייה או משקפי השמש שלנו. בקיץ הישראלי זה יכול להיות מאתגר מאוד ואפילו מסוכן. זה הזמן להצטייד נכון לתקופה הזאת ולהשקיע יותר בבריאות ובנוחות שלכם. הפתרון- מסכה נעימה, נוחה ובעיקר בטוחה - בעלת רמת סינון KN95 המסננת 99% מהחיידקים שבאוויר.

נשמית עם רמת סינון KN95 מתהדקת סביב הפה והאף ומאפשרת מעבר אוויר רק דרך המסנן ובכך חוסמת מעבר חלקיקים. שני סרטי ראש מפוליאוריתן מהדקים את המסכה והיא מתאימה לחובשי משקפיים ומאפשרת לדבר בנוחות.

מסכות KN95 שכבשו את העולם (צילום: יח''צ)
מסכות KN95 שכבשו את העולם (צילום: יח''צ)

הרבה יותר איכותיות מהמסכות החד פעמיות וממסכות הבד. מגיעות בשני צבעי יוניסקס: כחול ג'ינס ולבן 

מסכת KN95 מסננת חיידקים ברמה הכי גבוהה שיש וניתן לעשות בה שימוש חוזר יש עד 10 ימים מלאים. הפלוס הגדול שלכם הוא גם הפלוס לסביבה, כי בניגוד למסכות הכחולות המזהמות שנמכרות בחבילות, מסכת  KN95 היא הרבה יותר איכותיות וידידותיות לסביבה. בשונה ממסכות אחרות בקטגוריה, המסכה מתאימה למבנה וגודל הפנים על ידי הקטנה או הגדלה שלה, כך שהיא יכולה להתאים לכל מבנה פנים וכן לבעלי זקנים. כל זה הופך את מסכות KN95  לבחירה הבטוחה והנכונה לכם ולאנשים החשובים לכם. המסכות מגיעות בשני צבעי יוניסקס: כחול ג'ינס ולבן. כל הסיבות האלה הופכות אותן מכל הבחינות, ליפות והנכונות לקיץ הישראלי שלנו.

עוד פטנט מדליק שקיים בהם הוא שהנשמית ניתנת לקיפול בצורה סטרילית וקומפקטית ונכנסת לכל כיס, עד לשימוש הבא וללא סרבול מיותר. בזכות המבנה הארגונומי שלה, ניתן לנשום איתה בצורה רגילה ללא מאמץ לאורך שעות. לכן היא הפכה לבחירה הרשמית של כוחות הביטחון וצוותי הרפואה ברחבי העולם. היא גם עומדת בתקן האירופי, ובניגוד למסכות אחרות בשוק - מדובר במוצר שנבדק ואושר.

הקיץ כבר כאן ואיתו ההקלות על השגרה של כולנו. יותר בריאות, יותר נוחות והרבה יותר סטייל. קחו נשימה ברמת סינון  KN95ושדרגו את איך שהיום שלכם נראה ומרגיש. שיהיה לבריאות!

לרכישת נשמית KN95 איכותית ונעימה שתגיע אליכם הביתה - הקליקו כאן

הכתבה נכתבה בשיתוף הנדס און