השחקן ליאור כלפון, שאושפז השבוע בבית החולים הלל יפה לאחר שאובחן כחולה קורונה, פרסם פוסט בפייסבוק בו תקף את הגורמים המופיעים בתקשורת ומפחיתים לכאורה בעוצמתו של הנגיף, כגון פרופ' יורם לס.

"היי חברים ומשפחה, ביקשתם שאעדכן על מצבי אז הנה: לצערי אני עדיין מאושפז במחלקת קורונה בהלל יפה, עוד לא יצאתי מזה... אבל אני מאוד משתפר ונלחם בכל יום. אני מטופל בסטרואידים, קוקטיילים של תרופות, חמצן וזריקות לבטן. המדדים שלי משתפרים תודה לאל והרופאים אופטימיים לגביי. הם עושים עבודה מצוינת כאן. אני עדיין מרגיש כמו זומבי קצת ולא מאופס ועדיין בשתיקה כמעט מוחלטת כדי לא לעורר את השיעולים הרבים שעדיין ממשיכים לצערי. אני גם כמעט ולא פותח פלאפון להודעות הרבות שנשלחות אליי..אז סליחה מראש", כתב כלפון.

"אתמול שלחו לי קטע מ"שי בשידור" בו פרופ' לס טוען שהקורונה שלי היא כמו השפעת שהייתה לאחייניתו, ושמדובר רק בשפעת.. הכעיס אותי מאוד לשמוע את זה, כי חליתי בשפעת המון פעמים בחיים שלי, אבל מעולם (!!!) לא פגעה בי שפעת בצורה כזו שאני כבר למעלה משבועיים בעולם אחר ומטופל בכאבים אדירים. זו לא שפעת פרופ' לס היקר, זו האמא המפלצתית של השפעת!!! המחלה פוגעת בצורות שונות, יש כאלה בצורה קלה יותר שבאמת מזכירה שפעת ויש כאלה מסכנים במצבים יותר קשים ממני. לאורך התקופה כאן אני רואה אותם במחלקה שלי, אנשים מבוגרים, מסכנים שיכולים להיות סבא וסבתא של כל אחד מאיתנו והם מבודדים כאן בסבל שלהם אבל יש גם צעירים כמוני ללא מחלות רקע בכלל...אז אל תקטין ואל תזלזל בבקשה, פרופ' לס, ממה שאנחנו עוברים כאן במלחמה היומיומית שלנו. אתה עצמך לא חווית את המחלה מעולם ומאחל לך שלא תחווה", המשיך.

"אבל שפעת זה לא! זה וירוס מרושע שמתעתע ונותן לך תחושה לפעמים שהנה התגברת עליו אבל אז מפתיע ומפיל אותך שוב בחוסר אונים. שמעתי גם שכבר הרגו אותי אתמול בכמה שמועות מיותרות שגרמו לקרובים אליי לדאוג לי מאוד אז תודה לאל אני כאמור עדיין כאן. הבנתי גם שיש קונספירציות מגוחכות שהממשלה משלמת לי כדי להיות פרזנטור של המחלה ואני בכלל לא חולה ולא מאושפז", הוסיף.

מי אתם, כל אותן נשמות טובות ומשועממות שמפזרות את השמועות האלו??? בבקשה תמצאו לכם חיים ותפזרו אנרגיה טובה מסביב ולא שטויות. מנהל הבנק שלי היה שמח לראות משהו מהממשלה כי לא ראיתי כלום מעולם.. לא פעימה ראשונה לא שניה ולא אחרונה. הדבר היחיד שמעניין אותי ושאני חולם עליו עכשיו זה לצאת מהמחלה הזו ולחבק כבר את הילדים המתוקים שלי ואת אישתי שאני כל כך מתגעגע אליהם ושלא נגעתי בהם כבר שבועיים ובטח יקח עוד זמן רב עד שזה יקרה. תמשיכו בבקשה להתפלל בשבילי ותשמרו על עצמכם, זו מחלה אמיתית לחלוטין!!!!", סיים כלפון את דבריו.