לכבוד חג הפסח, שאוטוטו מגיע לכאן, הנה כמה טיפים לניקיון באדיבות המאזינים והחברים ברדיו eco99fm, שגם מפנקים בפלייליסטים מעולים לניקיונות,

אנו ממליצים לתכנן את הניקיונות ולחלק אותם לימים שונים, וזאת על מנת שלא להגיע לשולחן החג עם גב תפוס ולהירדם בעת קריאת ההגדה. תאמינו לנו, זה עובד - ובגדול.

שימו במיקרו חצי כוס מים בקערת זכוכית, יחד עם מיץ לימון, חממו 3 דקות על עוצמה גבוהה, ולאחר מכן, באמצעות ניר מגבת- נגבו את פנים המכשיר- המיקרו יתנקה בקלות וביעילות.

הסירו את כתמי הרטיבות והעובש מהקירות על ידי שימוש באקונומיקה: שופכים כמות מאוד קטנה על מטלית ומשפשפים- העובש יירד בקלות והצבע לא ייפגם. וכמובן- אל תשכחו- בכל שימוש בחומרי ניקוי חזקים חשוב מאוד לאוורר היטב את הבית ואת החדרים השונים. 

השרו את סכו"ם העץ (כמו כפות גדולות לסלט) אחת למספר שבועות בתוך תמיסת מי סודה לשתיה למשך מספר שעות- התמיסה מסירה את הלכלוך ושיירי המזון מנקבוביות העץ. 

כדי לשמור על הגב, הסתובבו בבית עם עגלה קלה עליה מעמיסים את כל חומרי הניקוי, המטליות והמברשות- העגלה מקלה עליכם, וגם חוסכת זמן מיותר.

הוסיפו בדלי של מי השטיפה מעט מרכך כביסה- הריח המופץ ברחבי הבית עושה פלאים! (רק שימו לב לא לשפוך יותר מדי, כדי שלא להחליק על המרצפות).הוסיפו מלח לימון לניקוי החרסינות (שירותים, אמבטיות וכיורים)- האבנית המצטברת מתמוססת בקלות ובמהירות.