פסנתרן המחונן חיים טוקצ'ינסקי, בן למשפחה חרדית מקרית מוצקין, נדרס למוות בירושלים על ידי העיתונאי הספרדי חוליו דה לה גווארדיה שנמלט מהמקום. טוקצ'ינסקי עזב את לימודיו בישיבה לטובת האקדמיה למוזיקה וחייו נגדעו בגיל 33. אמו, יעל טוקצ'ינסקי, סיפרה לאילה חסון ב-103FM על גודל הטרגדיה המשפחתית: "בני עבר תאונת פגע וברח כאשר חצה במעבר חציה ואדם, שאלכוהול נמצא בדמו, דרס אותו למוות. חיים חזר מתפילות החג בכותל במהלך הלילה ולפתע נדרס. הנהג נתפס באמצעות מצלמות הווידאו שהיו במקום ובעזרתם של עדי ראייה שהיו באזור".

אילה חסון ציינה את עמדתו של העיתונאי הספרדי: "לטענתו בני מיעוטים שרוכבו על אופנוע רדפו אחריו והוא ניסה להימלט מפניהם". האם הבהירה את עמדתה בנושא: "אותו עיתונאי ספרדי נתפס נוהג שתוי וכעת הוא מספר מה שעורכי הדין שלו אומרים לו לספר, יש מצלמות והמשטרה יכולה לבחון גם את הטענה הזו. המשטרה במקרה הזה פעלה בצורה מעולה ואני מודה לה על כך".

היא סיפרה על בנה: "חיים היה חתיכה מהנשמה שלי. הוא היה אדם מאוד קרוב לליבי. הוא תמיד עזר לכולם בכל נושא, אם זה בלימודים או בעבודה. אי אפשר לספור את כמות האנשים שבני עזר להם. מאז לכתו הטלפון שלי מצלצל כל היום וכל הלילה מאנשים שמתקשים לעכל את הבשורה. בראש השנה האחרון בני נסע לעשות 'תשליך' בחוף הים וכשפגש אנשים ברחוב הוא לימד אותם כיצד לעשות 'תשליך' בעצמם. הוא תמיד היה רץ לעזור בחיוך, בשמחה ובלב פתוח. ילדים מאוד אהבו אותו ולאחר לכתו רצו להיפרד ממנו".

"חיים היה מוזיקאי גדול מאוד", שיתפה, "מוזיקה היא דבר חשוב מאוד גם ביהדות. הוא למד לנגן עוד מילדות והיה גם מלחין, מלווה ומנצח. המון מוזיקאים פנו אליו והוא הציל אותם בדקה ה-90 כשלא היה מי שילווה אותם. חיים הוא האדם היחידי בעולם שיכול היה להתיישב ליד זמר וללוות אותו מבלי שעשו יחד חזרה אחת. היו לו עוד כל כך הרבה תכניות להמשך חייו, הוא אהב את החיים ורצה להספיק הכל".

לסיום יעל פנתה לכל הנהגים בכבישים וקראה להם שלא לנהוג תחת השפעת אלכוהול עקב המחיר הכבד ששילמה: "תופעת האלכוהול היא בעיה גדולה מאוד ולא רק בכבישים. אלכוהול הורס את המוח, ככל שאדם שותה יותר אתה הופך פחות ופחות לאדם ויותר לבהמה ויש לכך השלכות ולא רק בתאונות הדרכים. הישמרו".