כמו בטלוויזיה - כך במוזיקה: עוד ציון של נקודת ישראלית במפת הבידור העולמית - אחרי שיתוף הפעולה של סטטיק ובן אל תבורי עם הראפר האמריקאי פיטבול, הזמרת מאיה בוסקילה רושמת ברזומה שלה שיתוף פעולה בינלאומי גדול משלה.

אחרי תקופה של שמועות, המפיקים יצאו הבוקר (חמישי) עם ההודעה הרשמית: פיינליסטית העונה הקודמת של "הכוכב הבא לאירוויזיון" וזוכת העונה הראשונה של "אמריקן איידול" קלי קלרקסון, הקליטה דואט משותף עם הדיווה הישראלית בשפת הקודש שצפוי לצאת בעולם ובישראל דרך חברת וורנר העולמית ב-24.3.

אחרי שהצהירה בפני "מעריב אונליין" כי היא אין בכוונתה לנסות להשתתף בתחרות האירוויזיון ("אני חושבת שכרגע, בקונסטלציה הזאת אין לי ברירה אלא להניח את החלום בצד", היא מצאה דרך אחרת אל הזירה הבינלאומית.

מאיה בוסקילה: "לא מתחרטת על 'הכוכב הבא'. מוותרת על האירוויזיון"


 קלרקסון, פרצה בענק ב-2003 בתוכנית "אמריקן איידול", זכתה ב-2 פרסי גראמי נחשבים, מכרה עשרות מיליוני אלבומים, הפכה לכוכבת אדירה בעולם, וגם בישראל זכתה בתואר זמרת השנה של גלגלצ בשנת 2005 ושיר השנה "Because of you" בשנת 2006.

הכוכבת הגדולה שבשנים האחרונות גם מנחה את התוכנית The Kelly Clarkson Show, החליטה לצאת עם סינגל חדש בפרויקט עולמי מיוחד ב-5 שפות: עברית, ערבית, גרמנית, צרפתית וספרדית. במהלך החודשים האחרונים עבדה חברת וורנר יחד עם קלי קלארקסון בבחירת הזמרות איתן תשתף פעולה, ולאחר שצפתה בחומרים וביצועים ברשת של בוסקילה, מנהליה פנו אל חברת "לב גרופ מדיה" אשר מייצגת את 'וורנר מיוזיק' בישראל, ונרקם החיבור בין השתיים.

השתיים הקליטו את הדואט בשפה העברית ושם השיר "בוא נראה" / "I Dare You". בחודשים האחרונים קלרקסון ובוסקילה עבדו מאחורי הקלעים על השיר החדש, כשנועם חורב נבחר לכתוב את הטקסט בעברית. השתיים נכנסו לאולפן להקליט שירות בעברית, כשבמהלך השבועות האחרונים העבירו סקיצות ותיקוני שירות אחת לשנייה ועבדו על ההגיה והביצוע המשותף עד לתוצאה הסופית.

עבור מאיה בוסקילה, אחת מהזמרות המצליחות בישראל, זהו הישג בינלאומי אדיר, עליו היא אומרת: "היו לי לא מעט רגעי אושר בקריירה, אבל אני חושבת שזה באמת אחד מהרגעים שנשארתי חסרת מילים. העבודה עם קלי הייתה מרגשת ממש, היא מקצוענית, מדויקת וזמרת מופלאה. מאוד התרגשתי מהבחירה בי לבצע דואט משותף איתה. זה לא דבר שקורה להרבה אמנים, ועוד שיר משותף עם אמנית בסדר גודל כזה בעברית. זו בהחלט אבן דרך וכבוד ענק עבורי. היה לי מאוד קשה לשמור על זה בסוד בחודשים האחרונים, ועכשיו שזה יוצא לאוויר העולם אני מאושרת מהתוצאה ונרגשת מאוד לצאת לעוד הרפתקה מוזיקלית".

במהלך השבועות האחרונים תוכנן מערך יחסי ציבור בינלאומי נרחב של השתיים במספר מדינות בעולם, בניהם גם אירוח של בוסקילה בתוכנית הטלוויזיה הגדולה של קלי בארה"ב ב-24.3 יום השקת הסינגל, אך בשל מצב הקורונה המתפשטת בעולם כולו, והדאגה הרבה, עדיין לא ידוע אם סיבוב הפרומו העולמי של השתיים ייצא לפועל בתאריך שנקבע או יידחה למועד רגוע יותר.