כאן 11

07:00 שלושה שיודעים

08:00 קלמן ליברמן

10:00 גם כן תרבות

12:00 מבזק

12:05 גימלייב - אחינועם ניני

13:15 מאסטר הצילום - 6. נוף

14:03 יריד עתיקות בדרך - פרק 24

15:06 הארכיאולוג העירום 2 - פרק 18

15:31 כנסת ברשת

16:01 פולישוק 3 - פרק 10

16:38 הגל"צניקים - 5. גל"צ או גולני?

17:20 ערב ערב

19:00 שבע אקטואלי

19:56 חדשות הערב - עם גאולה אבן־סער

21:02 המרדף - פרק 7

21:59 עד כאן! עונה חדשה - פרק 10

22:30 חדשות הלילה - עם רומי נוימרק

23:00 מועדון תרבות - פרק 133

23:32 האוס 3 - 12. יום אחד בחדר אחד

00:17 עד כאן! עונה חדשה - פרק 10

00:47 רואים עולם עם יעקב אחימאיר

01:32 המרדף - פרק 7

02:28 מועדון תרבות - פרק 133

02:58 ערב ערב

04:42 מועדון תרבות - פרק 133

05:12 מאסטר הצילום - 6. נוף

קשת 12

06:00 כותרות הבוקר עם מרב ומרב

06:45 חדשות הבוקר עם ניב רסקין

08:30 מבזק חדשות

08:33 פאולה וליאון

10:00 מבזק חדשות

10:05 גיא פינס - סיכום השבוע

11:00 כל הילדים אוכלים - המבורגר ביתי

11:25 רק בריאות - תוכנית 10

12:10 המרכיב העיקרי: במטבח של אבי ביטון - עגבניות

12:40 קו פתוח

13:10 המיטב - בהגשת אודליה דהן כחילה

13:50 BOOM - מתקני פלאפונים

14:15 מאסטר שף 7 - תוכנית 12

15:00 סברי מרנן - 21. חס וחלילה בעזרת השם

15:30 אחת שיודעת: עם לירון ויצמן

16:30 מהדורה ראשונה - כת' סמויות

17:15 אנשים - תוכנית 27

18:00 שש עם...

18:55 גיא פינס - כת' סמויות

19:25 התוכנית הכלכלית

19:58 חדשות, המהדורה המרכזית

21:00 הכוכב הבא - פרק 11

22:45 היום בלילה - כת' סמויות

23:20 חי בלילה

23:50 גיא פינס - כת' סמויות

00:45 אנשים - תוכנית 27

01:25 אנשי קשר 2 - פרק 20

01:55 פאולה וליאון

03:00 מוזיקה עברית

03:25 יצירה מקומית

04:05 סיפור אמן

05:00 רק בריאות - תוכנית 8

05:45 אנשים

רשת 13

06:15 העולם הבוקר - אברי והילה

09:00 פותחים יום

11:00 מסעדת הפועלים של שגב

11:30 בא לחדש לכם 6

12:00 שני גברים ומקרר

12:30 פרקליטים עד הבית 2

13:00 כלוב הזהב 2

14:00 פרטים יפורסמו בהמשך

15:00 שנות ה־80

15:30 אקטואליות - שרון כידון

16:30 מהדורה ראשונה - כת' סמויות

17:15 הערב

18:00 שש עם...

18:55 לוסי ואודי - לפני החדשות

19:58 חדשות, המהדורה המרכזית

21:00 מהפכה במטבח 3 - תוכנית 6

22:30 נבסו 2 - פרק 6

23:00 הצנרת - גיא לרר: שידור חי!

23:30 לילה טוב ישראל: חדשות 13

00:15 לוסי ואודי - לפני החדשות

01:15 הערב

02:00 אקטואליות - שרון כידון

03:00 מנת הבית

03:30 פרקליטים עד הבית 2

04:00 סחתנא

04:30 שביל התרבות 3

05:30 לוסי ואודי - לפני החדשות


ערוץ עשר

06:15 עובר ושב - כותרות הבוקר

07:00 אורלי וגיא

09:00 לבחור נכון עם מיכל צפיר

10:00 חדשות עשר - מבזק

10:05 חיים בריא עם רפי קרסו 3

10:55 הכי טרי שיש עם מיכל אנסקי - 36. סלמון

11:35 עובדים בכנסת - ש' סימנים וכת' סמויות

12:10 המיטב: לקט משידורי ערוץ הכנסת - ש' סימנים וכת' סמויות

12:40 אייכלר יעקב - ש' סימנים וכת' סמויות

13:35 מחוץ לבועה - מחוץ לבועה

14:35 הצינור - עם טל ברמן

15:05 הרדאר

15:45 קרין גורן: סודות מתוקים - מיטב המתכונים

16:30 כותרות היום - אלי ראכלין

16:50 חמש בערב עם רפי רשף

18:00 לונדון את קירשנבאום

19:00 כותרות הערב - אלי ראכלין

19:07 הכל כלול - כת' סמויות

19:57 חדשות עשר - עם תמר איש־שלום

21:00 פנים אמיתיות - פרק 8

22:00 שאטו עין כרם - פרק 3

22:40 הצינור - עם טל ברמן

23:15 היום שהיה עם גיא זהר

00:00 חברות 3 - חקירת רצח

00:40 לונדון את קירשנבאום

01:40 חמש בערב עם רפי רשף

02:30 חיים בריא עם רפי קרסו 3

03:15 נקודה IL - המחלקה לחינוך: פעילות בתפוצות, ב'

04:00 הכי טרי שיש עם מיכל אנסקי - 36. סלמון

04:40 מחוץ לבועה - מחוץ לבועה

05:40 הכל כלול - כת' סמויות

חינוכית 23

06:10 הפרוגלים - 7. רוצה להיות כמוך

06:35 הדרדסים - 71. דרדוסי זיכרון ומתנה ליום האב

07:00 רכבת הדינוזאורים - פרק 4

07:13 דוט - 9. עסקי הלימונדה

07:24 שון כבשון - במלונה

07:31 בחצר של פופיק 2017 - מה עובר על מתושלח

07:46 דן ומוזלי - אחים קטנים

08:01 היכון הכן טוס - משחק קלאס

08:15 עולם הבובות של גלי - שירת הסנדלר

08:31 ילדי בית העץ - 25. שאנטי

08:45 שרגא ביש גדא - ג'וזף ליסטר

09:01 מרתה מדברת - הטובים ביותר

09:25 ד"ר סוס - נמנם

09:50 צ'רלי ולולה 3 - אבל אני לא כל כך אוהבת

10:02 צ'רלי ולולה 3 - הצילו, אני באמת מתכוונת

10:15 זאק וקוואק 2 - הרפתקאות קירה ברכבת

10:26 סדנה עם חנוך פיבן - גמישות מחשבתית

10:30 היכון הכן טוס - משחק קלאס

10:41 דוט - 9. עסקי הלימונדה

10:55 הפרוגלים - 7. רוצה להיות כמוך

11:20 דן ומוזלי - אחים קטנים

11:35 ילדי בית העץ - 28. ילד לא רגיל

11:50 העיפרון הכי מחודד - שנסון צרפתי

11:57 סנופי וצ'רלי בראון

12:00 החיים - 24. המלחמה ברעלנים

12:26 ד"ר סוס - נמנם

12:51 סדנה עם חנוך פיבן - דיוקן עצמי

12:55 צ'רלי ולולה 3 - אבל אני לא כל כך אוהבת

13:07 צ'רלי ולולה 3 - הצילו, אני באמת מתכוונת

13:20 הדרדסים - 71. דרדוסי זיכרון ומתנה ליום האב

13:45 בחצר של פופיק 2017 - מה עובר על מתושלח

14:00 אולפן הבית - נוסטלגיה

14:04 רגע עם דודלי - זהירות מונעת אסון

14:30 תום ומובי מציגים - פרדריק דגלאס

14:35 מרתה מדברת - מרתה מתגרדת

15:00 דוט - 9. עסקי הלימונדה

15:11 סדנה עם חנוך פיבן - הרצל

15:15 היכון הכן טוס - משחק קלאס

15:27 סנופי וצ'רלי בראון

15:30 זאק וקוואק 2 - הרפתקאות קירה ברכבת

15:45 שון כבשון - דבורים, הסתלקו

15:52 סנופי וצ'רלי בראון

16:00 הדרדסים - 71. דרדוסי זיכרון ומתנה ליום האב

16:25 העיפרון הכי מחודד - האות ת'

16:35 החפרנים - קוקו תינוקות

17:00 החיים - 24. המלחמה ברעלנים

17:26 סדנה עם חנוך פיבן - מחזור מיכלים

17:30 גלילאו 5 - תוכנית 22

17:54 בית ספר לקוסמים - עקבו אחרי הברווז

18:00 חיות במה יוצרות - רן כהן אהרונוב

18:15 בין השורות: מסביב לעולם - 9. ערים

18:45 כאן ואמן - רובנס

19:00 החפרנים - קוקו תינוקות

19:25 תריץ אחורה - הקונגרס הציוני

19:40 חדשות מהעבר: מהדורה עולמית 3 - זיגמונד פרויד

20:00 אחת שיודעת - מרגרט תאצ'ר

20:15 חיות במה בהופעה - נינט טייב

20:32 הערב החדש 2017

21:01 גלילאו 5 - תוכנית 22

21:30 חוצה ישראל עם קובי מידן - יהודה גליק

22:00 עושים סדר 2017

22:30 סוגרים חשבון 2017

23:00 מד מן 6 - 73. ההתרסקות

23:47 הבית הלבן 5 - 18. גישה

00:30 הערב החדש 2017

01:00 גלילאו 5 - תוכנית 22

01:26 חוצה ישראל עם קובי מידן - יהודה גליק

01:52 עושים סדר 2017

02:21 סוגרים חשבון 2017

02:52 הערב החדש 2017

03:22 גלילאו 5 - תוכנית 22

03:47 חוצה ישראל עם קובי מידן - יהודה גליק

04:12 עושים סדר 2017

04:41 אני גיטרה - דנידינה: פיטר רוט

04:53 בית ספר לקוסמים - פקקים

05:00 בחצר של פופיק 2017 - בייביסיטר לפנחס

05:15 רכבת הדינוזאורים - פרק 6

05:27 סנופי וצ'רלי בראון

05:30 פרפר נחמד - חנוכה

05:58 זאק וקוואק 2 - ברווז הפופ־פו

כאן 33

06:00 כאן 33: נשוב לשדר ב־11:00

10:00 כאן 33: נשוב לשדר ב־11:00

11:00 היא ודה־וינצ'י

11:45 הלילה ואחריתו

12:30 בדרך שלי

13:00 שירים מהסרטים

13:30 סוואח - פרק 9

14:00 היא ודה־וינצ'י

14:45 אלף ואחד לילות כת' ער'

15:30 פוזי מוזי ותותי

16:00 מבזק חדשות בערבית

16:05 מגלים עם דורה כת' ער'

16:30 קידסטאר 2

17:00 מבזק חדשות בערבית

17:05 שום, פלפל ושמן זית - כת' ער'

17:35 הלילה ואחריתו

18:30 נקודת עימות

19:00 מהדורת החדשות בערבית

19:30 הארכיאולוג העירום 3 כת' ער'

20:00 משעול אמנותי

20:30 צלילי מדבר - 4. רהט, בירת הבדואים

21:00 אלף ואחד לילות כת' ער'

21:45 בדרך שלי

22:30 נקודת עימות

23:00 המפצחת 6 כת' ער - פרק 7

00:30 כאן 33: נשוב לשדר ב־11:00

04:00 כאן 33: נשוב לשדר ב־11:00


ערוץ 9

06:30 העיוורת

08:55 האוכל עלי! בהנחיית ניר צוק

09:25 העדים - תוכנית חלופית

10:20 Deutsche Welle. Euromaxx Highlights

10:50 כיתת אמן

11:20 האנציקלופדיה היהודית

11:50 עקבות - קצה יכולת

12:40 העיוורת

13:40 יחידה לחקירות מיוחדות - נגמרו המשחקים

14:30 מגדת עתידות

15:30 העדים - מפלצת בע"מ

16:30 כולם חשודים

17:00 יום - חדשות

17:10 יום

18:00 יום - חדשות

18:10 יום

19:00 יום - חדשות

19:10 יום

20:00 יום - מהדורה מרכזית

21:00 בשמורה

21:15 השבוע

21:30 עקבות - החטופה

22:20 עקבות על המים - מטר בריבוע

23:10 העיוורת

01:00 Deutsche Welle. Drive It

01:30 יחידה לחקירות מיוחדות - נגמרו המשחקים

02:10 העדים - מפלצת בע"מ

03:00 כולם חשודים

03:30 עקבות - קצה יכולת

04:20 זירת המחלוקת

04:50 ביטחון לאומי

05:15 להבין ולסלוח - קרבת דם

05:40 אהבה ושטויות אחרות