רשת "מאפה נאמן", המובילה את עולם הלחמים, המאפים והקינוחים בישראל מזה עשרות שנים, משיקה קולקציית מגשי אירוח טעימים בשילובים מסקרנים ומפתיעים במיוחד שמתאימים לכל אירוע ואירוח, פיקניק או מפגש משפחתי, עם מגוון מגשי אירוח מלוחים, מתוקים, פירות יבשים, פלטת טרטלטים, כריכים מלחם קל ולחם כוסמין, פלטת קרוסטיני מחמצת מקמח מלא וכוסות אישיות של סלטים. 

קולקציית מגשי האירוח של רשת "מאפה נאמן" מתאפיינת במבחר רחב של מגשים מכל הסוגים עם מגוון רחב של עוגיות, דניש שמרים עם מגוון מאפי שמרים, מיני בורקסים, פלטת עוגות בחושות , פלטות מיני פיצה, פלטות איטלקיות, פלטות של מיני פוקאצ'ות, פלטות נשנושים, פירות יבשים ועוד סדרה שלמה של מגשים בטעמים מיוחדים. 

הרשת מציעה מגוון קולינרי עשיר  של פלטות שיהפכו כל אירוע, מפגש משפחתי או פיקניק לחוויה של טעמים. בקולקציה החדשה ניתן למצוא לראשונה פלטת טרטלטים, כריכים מלחם קל וכוסמין, פלטת קרוסטיני מחמצת מקמח מלא וכוסות אישיות של סלטים מרעננים וקיציים.

הקולקציה משלבת חומרי גלם משובחים ומובחרים ועיצוב מרהיב על מנת להעניק חוויה קולינרית עשירה במיוחד. את הטעמים המיוחדים ניתן כבר לטעום ב-50 סניפי רשת "מאפה נאמן" הפזורים ברחבי הארץ.

מימי נאמן שייך, מבעלי רשת מאפה נאמן: "בשנים האחרונות, בדגש על תקופת הקורונה, הפכו מגשי האירוח לטרנד פופולארי במיוחד שכבש את עולם האירועים. לאור הביקוש ההולך וגובר הגדלנו את המגוון והעשרנו את הטעמים, ובקולקציה החדשה הכנסנו אופציות יותר בריאות וקלילות על מנת לתת מענה רחב כמה שיותר, בדגש על חוויה קולינרית מקורית ומפתיעה". 

מימי נאמן שייך, מבעלי רשת מאפה נאמן (צילום: מאפה נאמן)מימי נאמן שייך, מבעלי רשת מאפה נאמן (צילום: מאפה נאמן)

קולקציית מגשי אירוח של רשת "מאפה נאמן":

פלטת דניש שמרים - מיני מאפה שמרים במגוון טעמים
כ- 50 יח' 89 ₪ 
פלטת מיני פיצות - מיני מאפה שמרים במגוון טעמים
כ- 20 יח' 150 ₪ 
פלטה איטלקית - קלצ'ונה וסמבוסק במילויים מפתיעים.בולגרית, פיצה צהובה, פסטו אנטי פסטי ובולגרית, צהובה רוט
16 יח' 150 ₪ 
פלטת מיני פוקאצ'ה - מבחר סוגי פוקאצ'ות ברכת "המוציא"
16 יח' 150 ₪ 
פלטת נשנושים - סיגר "בשר" צמחי, קובה פטריות, קובה "בשר" צמחי, כרוביות, סיגר תפו"א
כ- 2 קג' 150 ₪ 
פלטת כריכים - מלחם קל/ כוסמין במגוון טעמים לבחירה 
12 יח' 150 ₪ 

מגש אירוח של מאפה נאמן (צילום: מאפה נאמן)מגש אירוח של מאפה נאמן (צילום: מאפה נאמן)

כוסות סלט אישיות - במגוון טעמים לבחירה
12 יח' 120 ₪ 
פלטת מיני בורקס פינוקים –  בורקס מיני תפו"א / גבינה 
2 יח' 140 ₪ 
פלטת טרטלטים - טארטלט מלוח במגוון טעמים: גבינת שמנת, סלט ביצים, סלט טונה, אבוקדו ולאבנה
כ- 24 יח' 150 ₪ 
פלטת מיני בייגלה רומני – במגוון טעמים ומילויים 
9 יח' 120 ₪ 
פלטת לחמניות קוקטייל – לחמניות מיני  קוקטייל במגוון מילויים 
12 יחידות 120 ₪ 
קרוסטיני מחמצת מקמח מלא - אפוי בשמן זית, פלפל גרוס ועשבי תיבול
20 יחידות 120 ₪ 

ועוד מגוון רחב של מגשי אירוח 
לאיתור הסניף הקרוב לביתך:   https://neeman.co.il

מגש אירוח של מאפה נאמן (צילום: מאפה נאמן)מגש אירוח של מאפה נאמן (צילום: מאפה נאמן)

אודות הרשת: 
רשת “מאפה נאמן” החלה את דרכה בבירה, בעגלת תינוק עמוסת מאפים בירושלים של שנת 1944, איתה היה מסתובב רבי ברוך נאמן ז”ל, סב המשפחה ומוכר ממרכולתו המשובחת לכל העוברים והשבים. עם השנים, עגלת התינוק הפכה לסניף מוצלח ששכפל את הצלחתו לכל רחבי הארץ.

לרשת מאפה נאמן כיום 49 סניפים שבהם תוכלו למצוא את מגוון המאפים המיוחדים. כבר בהיכנסך לאחד מסניפנו תוכל לחוש בחמימות הביתית העוטפת אותך ובריחות המשכרים הממלאים את החלל. המוטו שלנו הוא להביא לחך הישראלי מוצרי מאפה כשרים תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים בעלי טעמים וניחוחות ביתיים של בית אבא. רשת “מאפה נאמן” נמצאת עם הפנים לעתיד ועל כן בשנת 2008 הקימה מפעל מפואר המאובזר במיטב המכונות והאוטומציה ומייצא את המאפים לחנויות הרשת.