ימים ארוכים עברו על דודו אהרון, ששמר על זכות השתיקה בכל הנוגע לדברים החריפים שאמרה אמו, ציפורה אהרון, על הקשר שהוא מנהל עם בת הזוג שיר רוזנבלום. בעוד שציפורה ערכה טקס בביתה, כדי לקרב אליה את בנה הזמיר חזרה, מקורביו פטפטו עם כלי התקשורת והסכסוך המשפחתי סוקר בהרחבה, אהרון עצמו בחר שלא להגיב, גם לא באמצעות עורכי דינו.עד היום - כשזה קרה: 

כי אמא יש רק אחת

A photo posted by Duduaharon Dudu84aharon (@duduaharon) onהיום אחר הצהריים (ראשון), פרסם אהרון תמונה ברשת של זר פרחים שאותו שלח לאמו, שמציינת את יום הולדתה. "אמא יקרה, אמא יש רק אחת", פתח את הברכה בפתק שכתב לציפורה בצירוף הזר הריחני, "שנזכה כולנו לעוד שנים ארוכות של אושר, בריאות ונחת", בצירוף ציור של לב אוהב.

ציפורה אהרון, חוגגת 64 שנות חיים, שבהן שמרה על בנה קרוב מאוד לסינר. בתקופה האחרונה, מאז שהחל לנהל קשר עם בת הזוג שלו רוזנבלום, נדמה שהיתה התרחקות בין השניים - מה שהביא אותה להתראיין בנושא ולבצע טקס קירוב בביתה. עם זאת היום, למרות דיווחים כי הוא פגוע ממנה ולא רוצה אותה בחייו, דודו מנסה להוכיח שהוא לא נפגע ושם את הפרשה מאחוריהם. זאת כאמור, אם מאמא אהרון תקבל את בת הזוג האוהבת, לא? כי אמא יש רק אחת.