יגאל אהובי, המולטי מיליונר ובן הזוג של גלית גוטמן, רכש יאכטה חדשה ומרשימה. לא, הוא לא קרא ליאכטה “ליאורה". בכל אופן, ליאורה הייתה שמחה לשבור בקבוק על חרטום ה"גלית", אך אהובי קורא את ההודעות ותשובה אין.על היאכטה יהיה שף פרטי, נכון? יגאל אהובי עם גלית גוטמן (צילום: ניר פקין)


אורי גלר, שוטט בשבוע שעבר עם רעייתו בשוק הפשפשים ביפו וחיפש מסגרות ישנות של תמונות כדי לשים בתוכן ציור של כפיות מכופפות. גלר נכנס לחנות של האחים אבגי, ושמעון האח הבטיח להכין לו כמה מסגרות תוך יום.

כמחווה של רצון טוב ביקש גלר מבעל הבית כפית ישנה כדי לעקם לה את הצורה. שמעון, שהבין שיש לו הזדמנות פז לבחון אם יש כאן טריק, מסר לו כפית ממתכת קשה. גלר החזיק את הכפית בין שתי אצבעות, התרכז, הניע קלות את קצות האצבעות, והכפית הגיבה בהתעקמות טוטאלית. למחרת המתין שמעון בשעה מוקדמת לקוסם, אך זה לא בא.

גלר, משיח לא בא, משיח גם לא מטלפן?

“אני בהחלט עומד לחזור לחנות. קורים לי מקרים נוסטלגיים ביפו, רוצה לשמוע סיפור נוסף?".

בטח.
“נכנסתי לחנות פוסטרים ביפו העתיקה והבחור שם קפץ ואמר ‘יש לנו פוסטר שלך משנות ה־60'. אמרתי שאין מצב ושלדעתי הכל נעלם, אבל הוא שלף ממגירה מלאת אבק פוסטר שאכן היה הראשון שלי, כשהתחלתי להופיע. מי שעשה את ההופעה היה מיקי פלד, שהכין את הפוסטר בעזרת הסטודנט דוד טרטקובר".

קנית את הפוסטר?
“איזו שאלה!".


מכופף גם בפשפשים. אורי גלר (צילום: פלאש 90)