נתחיל בפרטים היבשים: בסוף השבוע האחרון תל אביב-יפו חשה אירלנד, כשעיריית העיר ללא הפסקה הצטרפה לערים נוספות ברחבי העולם וציינה את "סיינט פטריק דיי", החג האירי המוכר לחובבי האלכוהול. עזבו אתכם מהעובדה שבניין העירייה נצבע כולו בירוק או מכך שבמקום היו יותר כוסות בירה מאשר במועדון הפלאקה, כי את ההצגה גנבו דווקא כמה אנשים מפורסמים שהוזמנו לקוקטייל חגיגי בכיכר רבין. או יותר נכון, בלונדינית מוכרת אחת.


לי לוי, כולם שמו לב שהגעת לחגיגה בחסות מותג הבירה "גינס", בלבוש מהודר מדי, כהרגלך. אבל לא בגלל טיב החולצה - אלא דווקא בגלל המחשוף העמוק בשמלה השחורה שלבשת - מחשוף שכנראה לא לקחת בחשבון שיצלמו מזווית צדדית, מה שיחשוף (כמעט) את כל הפרונט המכובד שלך, שמציץ כדי לברך את האומה האירית. אז כן, אופס, או משהו!

גם פרונטלית. לי לוי (צילום: תמר מצפי)גם פרונטלית. לי לוי (צילום: תמר מצפי)

לחייכם! עפר שכטר עם יון תומרקיןלחייכם! עפר שכטר עם יון תומרקין


אחרי שגרפה כותרות בזכות האקסים המפורסמים שלה, הדוגמנית כנראה השתמשה בנפלאות הטבע כדי לככב שוב בכותרות. הצליח לה, כלומר עד שיגיע התפקיד ההוליוודי א-ל-גל גדות שהיא מאחלת לעצמה. 


בין אלה שהגיעו לטעום מהבירה ולבחון מקרוב את המחשוף הענק של הבלונדינית, היו גם ימית סול, ושלל גברברים בהם השחקנים יון תומרקין, אושרי כהן, עופר שכטר והטניסאי אנדי רם. לבריאות, חברים, רק שתו בזהירות.
 
ימית סול לקחה שלוק אחד יותר מדיימית סול לקחה שלוק אחד יותר מדי


אנדי רם ואושרי כהן מדסקסים על העצמאות האיריתאנדי רם ואושרי כהן מדסקסים על העצמאות האירית


יון, יש לך משהו על השפם...יון, יש לך משהו על השפם...


נחשו לאן כולם מסתכלים! הסלבס מבלים בסיינט פטריקס דיינחשו לאן כולם מסתכלים! הסלבס מבלים בסיינט פטריקס דיי