על האי הבודד של "הישרדות" (זוכרים?), רון שובל ודנה ברגר התנהלו כאויבים מושבעים - הקניטו, צעקו ולכלכו אחד על השנייה בכל הזדמנות. בחיים האמיתיים, השניים מגיעים כל אחד מז'אנר מוזיקלי שונה (הוא מסלסל, היא פורטת על הגיטרה) כשהם עולים על הבמה - ואולי משם מגיע חוסר החיבור ביניהם. לעומת זאת, ב"מאני טיים", מתברר שהשורדים במיל' מניחים את משקעי העבר מאחור ומפרגנים אחד לעשייה של האחר.
דנה ברגר, למשל, השיקה השבוע את אלבום האוסף החדש שלה, "LIVE", לציון 25 שנות קריירה – כך ששלל חבריה לאי הבודד התייצבו לפרגן לרוקסטאר. מלבד שלומי שבן, שהצטרף אליה בהופעת פתיחת סיבוב ההופעות שלה במועדון ה"זאפה" שבתל אביב, בקהל נראו גם שמעון אמסלם, טיטי איינאו (צ'ילבה? פחות!), הודא נקש שהתלקקה עם הבויפרנד ועומר רוזן. אבל ברור לכם שהכי מרגש היה לראות את שובל, שפיזז ושר את שיריה של ברגר מהיציע. 

את אחלה. רון שובל עם דנה ברגר (צילום: ליאור כתר ועופר חן)את אחלה. רון שובל עם דנה ברגר (צילום: ליאור כתר ועופר חן)

"ואת חמודה!". רון ושובל"ואת חמודה!". רון ושובל


הלו, גם הזוכה פה! טילטילהלו, גם הזוכה פה! טילטיל


בין המפרגנים, היה גם חברה של ברגר לברית, טילטיל  - הגיע יחד עם אשתו ורד, אבל לא הפסיק להרעיף על דנה אהבה. כשהזמרת פצחה בשיר שכתבה על האי - "לא ליפול" - זוכה "הישרדות" צעק לעברה מהקהל "דנה אני אוהב אותך ,את ענקית". נו, ברור.
ברגר בתגובה, קראה לו מהבמה "בוא תעלה ותיתן לי נשיקה". השורד האחרון לא רק שעלה לבמה וחיבק את ברגר שהעניקה לו קול לניצחון בגמר, אלא גם נתן לה אלף נשיקות (בחיבה, רק בחיבה) מאחורי הקלעים. למרבה המזל, הוא לא סחב אותה על כתפיו ורץ באמוק על הבמה, נכון רוסלנה?

שם, שם ראיתי קשת בענן! ברגר וטילטיל על הבמהשם, שם ראיתי קשת בענן! ברגר וטילטיל על הבמה


שרדו את אור הזרקוריםשרדו את אור הזרקורים


"רון, איך הייתי?". שובל וטילטיל"רון, איך הייתי?". שובל וטילטיל


בסדר, גם הודא נקש והבויפרנד מפגינים אהבהבסדר, גם הודא נקש והבויפרנד מפגינים אהבה


טיטי איינאו שמה הכל מאחורטיטי איינאו שמה הכל מאחור


אהבה. ברגר וטילטילאהבה. ברגר וטילטיל


כוכבי "הישרדות" מפרגנים. דנה ברגר עם החברים מתקופת האי הבודדכוכבי "הישרדות" מפרגנים. דנה ברגר עם החברים מתקופת האי הבודד