סמ״ר רועי וולף בן 20 מרמת גן וסמ״ר לביא ליפשיץ בן 20 ממודיעין-מכבים-רעות ז"ל נהרגו במהלך הקרבות בין צה"ל למחבלי החמאס ברצועת עזה. השניים משתייכים לסיירת גבעתי, ונכנסו לשטח הרצועה עם תחילת התמרון הקרקעי שמבצעים כוחות הצבא. 

באירוע עצמו, בוצע ירי של נ"ט לעבר הכוח, שפגע בקיר סמוך, וממנו נגרמה הפגיעה הקשה. כמו כן, שני לוחמים אחרים נפצעו באורח קשה בתקרית. הודעה נמסרה למשפחותיהם.

מנהלת תיכון בליך ברמת גן, הילה רומש, שהכירה את וולף, שהוא בוגר התיכון, אמרה עם היוודע הבשורה הקשה על מותו: "רועי וולף, בוגר מחזור נ"ט, במגמת חוק ומשפט בתיכון בליך ברמת גן, לוחם בסיירת גבעתיים, נהרג בקרב בדרום. רועי היה קסם של בחור, בעל חיוך, עם גומות חן, חבר טוב ונעים הליכות ובן אוהב. תמיד התנדב לעזור ותרם ממרצו למען הזולת".

מנהלת בליך סיפרה עוד בעצב, כי רועי אהב כתחביב לנגן בגיטרה ועסק בספורט. "כבר בתקופת התיכון רועי הביע רצון להתגייס ליחידה קרבית מובחרת. רועי היה גאה מאוד שהתקבל לגבעתי. איבדנו בוגר יקר ואהוב".

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן אמר עוד: "לא נתפס המחיר שגובים מאיתנו חלאות החמאס. היום התבשרנו שרועי וולף, רמת גני ובוגר בליך, נפל במלחמה בעזה. העיר רמת גן משתתפת בצער המשפחה ותעשה הכל בכדי לסייע בכל מה שאפשר, לנחם ולחבק בכל דרך ולהנציח את רועי וזכרו".