דובר צה"ל הודיע הבוקר (רביעי) כי סגן במילואים יובל זילבר, בן ה-25 מרמת גן, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

סגן במיל' יובל זילבר, בן 25, בוגר תיכון "אהל שם", מ"מ בגדוד חי"ר 7007 בחטיבת ירושלים, נפל בקרב בעזה. ב-7 באוקטובר הוא עוד היה בטיול הגדול שלו, אבל הוא החליט לעזוב את הכל ולחזור להילחם על הבית. 

ישראל וילוז׳ני, מנהל תיכון אהל שם, ספד לסגן (מיל׳) יובל זילבר, בוגר בית הספר: ״יובל זילבר, בוגר בית הספר (מחזור ע"ו, 2017), מוכשר ואהוב, נפל אתמול בקרב ברצועת עזה. יובל הוא בוגר כיתת המחוננים, מצטיין וחברותי, מוקף חברים ויזם חברתי. יובל היה מדריך בצופים - בשבט ירקון, ובלט בתרומה ובאהבה שלו לשבט. בבית הספר הקים יובל פרויקט של הוראת מבוגרים, והצטיין בפרויקט LEAD - מסלול לפיתוח מנהיגות. לתוכנית הייחודית הזו מתקבלים תלמידים יצירתיים וערכיים, המעורבים בכל תחומי העשייה בחברה הישראלית. יובל היה ציר מרכזי בכל פעילות חברתית, היה הרוח החיה בטיולים ובאירועים חברתיים, ואהוד מאד על חבריו ומוריו. 
"מוריו מספרים עליו שניחן ביכולת זיכרון יוצאת דופן, בחשיבה יצירתית ומקורית, יכולת למידה עצמית גבוהה ולא פחות חשוב - אדם ערכי, בולט חברתית, בעל חוש הומור, טוב לב ורגישות לזולת.  לאחר סיום התיכון המשיך יובל לשנת שירות בבית שאן. גם בצבא הצטיין, יצא לקצונה בחיל רגלים, והיה מפקד מחלקה בגדוד חי"ר. זוהי אבדה גדולה לכל קהילת ׳אהל-שם׳. חיוכו וטוב ליבו יחסרו לנו מאוד״.

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "משפחת זילבר היקרה כולנו משתתפים בצערכם, אין לנו מילים שבאמת ינחמו ובטח לא ירפאו אבל כל מה שבני אדם יכולים לעשות ולעזור במצב הזה נעשה תמיד. מדינת ישראל והעיר חייבות לכם לנצח על המחיר היקר והאינסופי ששילמתם  ומחוייבות להנצחת יובל שלכם".