בסיום חקירה בתחנת רמת גן-בני ברק, הוגשה הצהרת תובע נגד גבר ואישה (האם) שכפתה על ביתה הקטינה קיום יחסי מין. הפרקליטות מתכננת להגיש כתב אישום בעניין.

במשטרת ישראל התקבלה תלונה לפני כחודש על קטינה בת 17 שחשפה כי בעת שיצאה מההוסטל לחופשה בבית האם ברמת גן, האם קיימה יחסי מין עם בן זוגה תוך שהם שיתפו את הקטינה באקט בכפייה. בנוסף, האם איימה על ביתה כי אם תסרב, לא תאפשר לה לצאת לחופשות בבית ותיקח לה את הפלאפון שברשותה.

חוקרי התחנה פתחו מיד בחקירה שבמסגרתה נגבו עדויות רבות ועצרו לחקירה את האם, בת 44 מרמת גן. בהמשך הם עצרו את בן זוגה, בן 65 מרמלה. בתום חקירתם נכלאו ומאז מעצרם הוארך מעת לעת.

על פי החקירה, בני הזוג החשודים ניצלו את מצבה הנפשי של הקטינה. החוקרים גבו עדויות מהקורבן (הקטינה) שגוללה בפני החוקרים את הסיפור שהחל כבר לפני כשנה, כאשר בני הזוג קיימו יחסי מין ואף צירפו את הקטינה לביצוע אקטים מיניים. בנוסף, בחוה"מ סוכות השנה, האם, בן זוגה והקטינה נסעו לחופשה משפחתית בבית מלון בטבריה. במהלך השהות בחופשה, האם ובן זוגה שוב קיימו יחסי מין וכל זאת לעיניי הקטינה. באותו הזמן הגבר ביצע מעשי אינוס בקטינה. 

עם סיומה של חקירה הוגשה הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש כתב אישום בעניינם בגין מעשה מגונה בפני קטין בן משפחה, בעילה שלא בהסכמה חופשית, אי דיווח אחראי על חסר ישע, שיבוש מהלכי משפט, מעשה מגונה בנסיבות מחמירות תוך ניצול היותה חולת נפש או לקויה בשכלה ופגיעה בפרטיות וכן מעצרם הוארך.