חברת אורון נדל"ן וחברת סיירוס קפיטל זכו במכרז דיירים להתחדשות עירונית במתחם נחשק בלב גבעתיים. החברות יחדשו יחד את מתחם ויצמן-שינקין בגבעתיים. במסגרת החידוש, ארבעה בנייני מגורים יוחלפו בשני מגדלים הכוללים יחידות דיור, מתחמי מסחר ומשרדים. 

על אף הזכייה במכרז הדיירים, ומאחר שבתחום מבני המגורים קיימות יחידות דיור בבעלות עיריית גבעתיים, היזמים הזוכים יצטרכו לפעול בתאום עם העירייה ובהתאם לתוכנית המקודמת על ידה באזור.

על פי היזמים, במסגרת הפרויקט, הממוקם בצמוד לבניין העירייה המיועד לשימור, ייהרסו חמישה בנייני מגורים, הכוללים כיום 56 יחידות דיור ו-14 חנויות, ובמקומם ייבנו שני מגדלים בני כ-24 קומות, שישלבו קומות מגורים, מסחר ומשרדים. אך נסייג שתוכנית זאת עדיין לא אושרה בוועדה המקומית. כמו כן, בימים אלה העירייה עדיין בהליך של קידום התוכנית וטרם סוכמו כל עקרונותיה.

למעשה הפרויקט כולו הוא חלק ממתחם התחדשות עירונית המקודם כתוכנית במסלול רשויות על ידי עיריית גבעתיים, במימון הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. בנוסף לחמשת הבניינים שיהרסו, הפרויקט כולל גם מגרשים בייעוד ציבורי. הכל במטרה לתת מענה כולל לצרכי התושבים, מבחינת התייחס למיקומו במרכז העיר ובסמיכות לתחנת המטרו העתידית, נגה. הכוונה לשלב בתוכנית זו גם מתן מענה לבניין עירייה חדש.

הפרויקט ממוקם במרכז העיר גבעתיים, בליבו של האזור הצעיר והשוקק של העיר, הכולל  מסעדות, חנויות ומקומות בילוי, והוא צפוי לכלול גם פעילות שימור עבור בניין העירייה, הממוקם בדיוק מאחורי מתחם הבניינים. במתחם צפוי גם להיבנות כיכר עירונית מושקעת המשתלבת עם המרקם העירוני המתחדש.

את הפרויקט יתכנן משרד פיבקו אדריכלים, ואת הדיירים בפרויקט מייצגים עורכי הדין רועי בר יוסף וטום פרז ממשרד בר-יוסף, נאוי, תורג'מן ושות'.

חברת אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות מקדמת בימים אלה את בנייתן של אלפי יחידות דיור במסגרת התחדשות עירונית במגוון רחב של פרויקטים בכל רחבי הארץ, ובהם פרויקט Hallo תל אביב בדרך השלום, מתחם 'גארדן טאוורס' ברח' החשמונאים בבת ים, ופרויקטים נוספים בגבעת אולגה (בבנייה), בחולון, בחיפה, בבאר שבע, הוד השרון, ירושלים, רמת גן ובערים נוספות ברחבי הארץ. 

גל קסטל, משנה למנכ"ל אורון נדל"ן: "אנחנו מאמינים שהתחדשות עירונית היא המפתח לצמצום פערים סוציואקונומיים, למתן ביטחון לתושבים המתגוררים בדירות רעועות, ולשדרוג מרחב המחיה והנראות העירונית, ולכן גאים ומברכים על הזכייה בפרויקט ויצמן בגבעתיים. מדובר בתחילתו של תהליך משמעותי ואנחנו גאים להוביל אותו יחד עם חברת סיירוס קפיטל עבור הדיירים בפרויקט והרוכשים בעתיד". 

רפי קשקש סמנכ"ל פיתוח עסקי סיירוס קפיטל : "התחדשות עירונית מושכלת הינה כלי אסטרטגי ליצירת יחידות דיור חדשות במרכזי ערים ועירונית איכותית, אין לי ספק שמיקומו היקפו ואיכות התכנון של הפרויקט יהפכו אותו לאייקוני בגבעתיים. אנו גאים ושמחים על הזכייה 
בפרויקט ומודים לנציגות הדיירים, הדיירים ובא כוחם, על הבחירה בחברת אורון נדל"ן וסיירוס קפיטל".