75% מהפלסטינים ביהודה, שומרון ועזה תומכים בחמאס ובמעשים המפלצתיים שעשו לנו ב־7 באוקטובר. ואני תוהה איך פוליטיקאים ישראלים חושבים שהרשות הפלסטינית יכולה ביום שאחרי להיות אחראית על רצועת עזה.

האם הזיכרון הכל כך קצר של הפוליטיקאים הוא סיבה לאפשר לרשות שליטה מחודשת בעזה? למי שלא זוכר, הם כבר היו שם ונרצחו על ידי אחיהם מהחמאס. לחשוב שלחזרה על אותה טעות יהיו תוצאות שונות?

ב־1970 המלך חוסיין, שחשש לשלטונו, פתח במלחמת חורמה בפת"ח, ובשנה חיסל בירדן אלפי פלסטינים והרס את תשתית המחבלים שרצו להפיל את שלטונו. זה אותו פת"ח של הרשות הפלסטינית היושב היום ביו"ש, זה אותו פת"ח שהחמאס זרק מהגגות בעזה וגירש אותו בבושת פנים, זה אותו פת"ח של הרשות המתעתד לשלוט בעזה ביום שאחרי. חוסיין "ידע לדבר ערבית" מה שאנחנו במשך 75 לא השכלנו ללמוד.

תקראו את הסקר החדש של אוניברסיטת ביר זית, שנערך אצל ערביי עזה ויהודה ושומרון, ותבינו שזו קריאת השכמה. כל מי שסבור בטעות שאפשר להפריד בין חמאס עזה ויהודה ושומרון פשוט לא מבין איפה הוא חי ומה באמת אויבינו חושבים עלינו. אולי הסקר הזה ישנה משהו בתודעה:

תמיכה בחמאס: 59% מצדיקים לחלוטין את טבח 7 באוקטובר. עוד 16% תומכים "במידה מסוימת". יותר תומכים בטבח ביו"ש, מאשר בעזה. האם הסקר הזה לא מעיד כאלף עדים על האידאולוגיה הרצחנית שלהם ועל הנאציות של מנהיגיהם?

לאורך השנים כל ממשלות ישראל לא השכילו להבין שעוד כסף לרוצחים האלה והבטחות למדינה לא יספקו אותם, ושהגיע הזמן להבין סוף־סוף שזו לא מלחמה על שטחים, זו מלחמת דת, והם לא יסתפקו בפחות מכל השטחים כולל הכל.

ספרי הלימוד בעזה וגם ביו"ש מלאים בשקרים ועיוותים היסטוריים, הרעל והשנאה שהם יוצקים לילדים מגיל אפס יוצרים לצערנו דור נוסף של פלסטינים צעירים, בעלי תפיסת עולם חולנית וסטיגמות על היהודים בסגנון הנאצי. אם נחשוב בכלל להתחיל לדבר איתכם ב"שפה העברית", זה יהיה כשאתם תתחילו לשנות את התודעה של הדור הבא שלכם, כשתתחילו לגדל ילדים על ערכים והבנה שבני האדם נולדו שווים. אבל אתם מחבלים ארורים.

אנחנו ננצח אתכם, כי אותנו לא לימדו לשנוא, כי צבא ההגנה לישראל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם, וכן כי אנחנו עם קשה עורף. נכון, גם בינינו יש חילוקי דעות, אפילו קשים כמו בכל משפחה. אבל ידענו להתאחד בעת צרה ומלחמה. שרדנו אלפי שנים, גם אחרי מעשי טבח ורצח עם שביצעו בנו משחר ההיסטוריה. עם זאת, לעד נושיט יד לשלום, אבל נגדע את ידו של מי שמנסה לפגוע בשערה משערות ראשם של ילדנו. מה שאתם חווים עכשיו מידו הארוכה של צבא ההגנה לישראל זו רק מקדמה, על חשבון ארוך שטרם הסתיים ושעוד יגיע. ישראל תחסל את כל מי שהיה קשור לטבח הזה. יש לנו זיכרון ארוך, ולמי מבינכם שכבר שכח - אף מחבל ארור אחד לא נשאר חי אחרי טבח הספורטאים הנורא במינכן. לא יעזרו לכם המחילות בעזה או הסוויטות בקטאר ובטורקיה. בני מוות אתם, ויומכם קרוב.