עונת המעבר תפסה אותנו לא מוכנים מבחינה אופנתית. השינויים במזג האוויר לא מאפשרים לנו להתפקס על לוק מוגדר, כי כשאנחנו לובשים בגדים ארוכים, פתאום מתחיל להיות חם, וכשאנחנו לובשים סוף-סוף בגדים קצרים, הרוח נזכרת להראות נוכחות. ואנחנו, הנשים, בעיקר סובלות מזה. הסיבה העיקרית לכך (מלבד זה שנשים בדרך כלל סובלות מקור) היא שרוב הבגדים שאנחנו לובשות בעונה זו הם מבדים דקיקים, שלא מספקים שום הגנה מהרוח. אז כדי שלא נצטרך להתלבש בשיטת הבצל - אין ספור שכבות מיותרות - רובנו פשוט מצטיידות בז׳קט.

ז'קט של לסטר, 199 שקלז'קט של לסטר, 199 שקל

העונה ניתן לראות היצע רחב של ז׳קטים בגזרה קצרה, המשתלבים מעולה במלתחה הגברית והנשית. הז'קטים הקצרים שעשו קאמבק בשנים האחרונות מתאימים מאוד למראה קז'ואל וגם למוקפד. אפשר ללבוש אותם עם ג'ינס וטי־שירט או עם שמלה קצרה, ופשוט להסיר אותם כאשר מתחיל להתחמם.

מיסוני לפקטורי 54, מחיר: 3,790 שקלמיסוני לפקטורי 54, מחיר: 3,790 שקל


מלבד יכולות החימום שלהם הם משדרגים את הלוק ונותנים עוד רובד לבגדים שבחרתם. העונה כדאי מאוד להצטייד בלפחות ז'קט ג'ינס אחד, שישרת אתכם בוודאי בעונות הבאות, ואם יש לכם תקציב פנוי, תוכלו למצוא לא מעט ז'קטים בצבעי פסטל שיהיו מושלמים למראה האביב שלכם.ז'קט בומבר של ברשקה. מחיר: 129.90 שקלז'קט בומבר של ברשקה. מחיר: 129.90 שקל


צילומים: אורית פניני, הנס מוריץ, אפרת אשל, טל טרי, דנה קרן, ניר יפה, קמילה סימון, עופר בארי, ואלרי בלקינד, יח"צ