יש טרנדים שכובשים את עולם האופנה בסערה ומיד נעלמים, ויש כאלה שמפציעים בעולם שלנו בלי הרבה דרמות והופכים להיות דיירים קבועים בארון הבגדים שלנו. זה המקרה של טרנד הדפסי החיות, שנכנס לחיינו לפני מספר עונות, ומאז מסרב לעזוב. את הדפסי החיות אנחנו רואים באופן טבעי הרבה יותר בקיץ, אז אנחנו משחררים מעט את הלוק המוקפד ומאפשרים לפריטים עליזים יותר להיכנס אל המלתחה.

מכנסי ג'וקים מקולקציית הגמר של שיינה מייהיל לשנקר. צילום: יח"צמכנסי ג'וקים מקולקציית הגמר של שיינה מייהיל לשנקר. צילום: יח"צ

העונה הפריט הכי פופולרי הוא הפלמינגו האצילי והוורדרד, ואחריו תמצאו עוד אין ספור חיות כמו ציפורים, חתולים, סנאים, כלבים וברווזים מעטרים את הבגדים והאקססוריז שלכם. כולם מתוקים, וכולם יחממו לכם את הלב, גם אם אתם לא ילדי טבע או מגדלים בבית חיה. ברוב המקרים תמצאו את ההדפסים הללו חוזרים בפטרן קבוע, ובחלק מהמקרים החיה תהיה במרכז התמונה, גדולה ודומיננטית. מכיוון שאנחנו בישראל והיצע הבדים לא גדול מדי, אל תופתעו אם תרגישו תחושה של דז'ה וו כשתשוטטו בין הרשתות המקומיות ואצל המעצבים השונים. זה לא שהם מעתיקים, ההדפסים פשוט מגניבים וכולם רוצים לקחת חלק בטרנד.

טרנד הדפסת בעלי חיים על בגדים. צילום: יח"צטרנד הדפסת בעלי חיים על בגדים. צילום: יח"צ