אמש (שישי) הותר לפרסום כי סמל בן אבישי בן 20, מנהריה, חייל בפלוגת התקשוב של חטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה. מילה זגורי, מנהלת ״אורט שחקים״ בנהריה, בית הספר בו בן התחנך סיפרה אודותיו: ״בן היה קסם של בחור, צנוע, ערכי וטוב לב. הוא היה תלמיד חכם ומצטיין, שלמד הנדסת תוכנה וסייבר - ועם זאת היה גם מצטיין בהישגי הספורט. הוא היה אהוב בקרב החברים, הראשון שהתנדב באירועים חברתיים, היה נוהג לתרום דם בכל שנה, והיה עם ערכים של נתינה".

אביו של רועי שנפל באסון בג'בליה: "פתאום כל אמא נשמעת כמו מרים פרץ, זה לא היה פעם"

עוד היא הוסיפה: "היו לו חלומות ושאיפות ומאז ומתמיד הוא שאף לשירות משמעותי. קשה לדמיין שהוא איננו יותר, רק לפני שנתיים הוא סיים את התיכון, ואי אפשר לעכל את ההודעה הארורה שהוא נהרג. להיות מורים שכולים זה גם קושי, הילדים נכנסים לחיים שלנו במשך שלוש שנים, ואנחנו מלווים אותם גם אחרי שהם מסיימים תיכון. תמיד נזכור וננציח אותו״. 

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: ״קיבלנו בשורה קשה מאוד רגע לפני כניסת השבת. בן העיר שלנו, סמל בן אבישי נפל בקרב בצפון רצועת עזה. 
אנו משתתפים בכאב העצום של בני משפחת אבישי על נפילתו של בנם הגיבור, נמשיך לחבק וללוות את המשפחה בשעתה הקשה. 
אשרינו שאלו לוחמינו שנפלו על הגנת המולדת ומדינתנו האהובה במלחמה הצודקת מאין כמוה על עצמאותנו. גיבור ישראל, יהי זכרו ברוך״.

עיריית נהריה: ״העיר נהריה משתתפת בצערה הכבד של משפחת אבישי על נפילתו של בנם הגיבור, סמל בן אבישי, ששירת כחייל בפלוגת התקשוב של חטיבת הצנחנים בקרב בצפון רצועת עזה. בשם תושבי העיר אנו מבקשים לחבק ולחזק את הוריו, אופיר ומאיה, אחיו יהונתן ויואב ואת כל בני המשפחה בשעה קשה זו. מי ייתן ולא תדעו עוד צער״.