שלושה צעירים נפצעו היום (שבת) בפיגוע דקירה בעיר העתיקה בירושלים. אחד הנפגעים הוא שוטר מג"ב שנפצע באורח בינוני. שני נפגעים נוספים, אזרחים בני 18 ו-23, נפצעו באורח קל. המחבל, בן 17 מאזור שכם, נהרג. הנפגעים קיבלו טיפול על ידי כוחות מד"א ופונו לבתי החולים הדסה עין וכרם ושערי צדק. המחבל הפלסטיני הגיע בשעות הצהריים לאזור העיר העתיקה, דקר שני אברכים והתחיל להימלט מהמקום. כוח של מג"ב זיהה את החשוד בעודו בורח וניהל אחריו מרדף. בשלב מסוים נכנס המחבל לאחד הבתים בעיר העתיקה, שני לוחמים נכנסו אחריו, המחבל הסתובב לעבר אחד הלוחמים ופצע אותו באמצעות הסכין. הלוחם הפצוע ביצע ירי לעבר המחבל וחיסל אותו במקום.
פרמדיק מד"א, אורי צחי, שטיפל בפצועים, סיפר: "הפצועים שנדקרו קיבלו טיפול רפואי ראשוני במקום האירוע ע"י כונני מד"א והוצאו מהעיר העתיקה לשטח הכותל בטרקטורון מד"א כשהם בהכרה מלאה וסובלים מדקירות בגפיים ובפלג גופם העליון. הם היו במצב בינוני וקל ופונו במהירות לבתי החולים בעיר תוך כדי המשך טיפול כשמצבם יציב".מוקדם יותר השבוע בירושלים מחבלת ניסתה לדקור שוטרים סמוך לשער שכם. היא נורתה על ידי גורמי הביטחון ונוטרלה במקום. באירוע לא היו נפגעים. מחקירה ראשונית עולה כי המחבלת יצאה מתוך העיר העתיקה לשער שכם. זיהתה הצבה של כוח משטרה ומג"ב בכניסה לשער שכם, התקרבה אליהם, שלפה בידה סכין וניסתה לדקור את הכוח. השוטרים והלוחמים שהיו דרוכים וערניים הגיבו ונטרלו אותה, הסכין נתפסה.
בנה של המחבלת נורה למוות בחודש ספטמבר על ידי כוחות הביטחון כאשר היה מעורב באירוע שנחשד כניסיון פיגוע דריסה של שוטרים. רכב בו נהג בן דודו דהר במחנה הפליטים שועפט לעברם של שוטרים שהיו בפעילות לילית. השוטרים ביצעו נוהל מעצר חשוד ולאחר שהנהג לא שעה לקריאות לעברו ביצעו ירי לעבר הרכב, בו נפגע בן המחבלת ונהרג. בעקבות האירוע הוגש כתב אישום כנגד בן הדוד בגין גרימת מוות ברשלנות לאחר שנמצא כי הוא היה מצוי תחת השפעת אלכוהול.