צעיר בן 26 נמצא מחוסר הכרה הערב (ראשון) בשדה סמוך לכביש 35 ליד צומת נחושה שבאזור בית שמש. צוות מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל נאלצו לקבוע את מותו. פאראמדיק מד"א עידן נק סיפר: "בשדה סמוך לכביש שכב צעיר כבן 26 מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה , ביצענו בדיקות רפואיות , הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

מוקדם יותר הערב, עבדאללה אל-אטרש בן ה-25 נהרג וגבר כבן 50 נפצע באורח קשה מירי בגפיו התחתונות במהלך קטטה שפרצה ביישוב מולדה. בן ה-50 שנפצע מירי, הוא משבט הוואשלה. שניהם פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע, וכוחות המשטרה איתרו את זירת האירוע ופתחו בחקירת המקרה. ככל הנראה מדובר בקטטה בין שתי המשפחות.

הפראמדיקים של מד"א בוריס מנטו וטוהר בלומנטל שטיפלו בפצועים סיפרו: "חברנו לשני רכבים שהגיעו לצומת שוקת בהפרש של מספר דקות. בתוך אחד הרכבים במושב האחורי ראינו גבר כבן 25 כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פצעי ירי בגופו. ביצענו בו מספר בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

הם הוסיפו כי "כעבור זמן קצר התקבלה קריאה נוספת על פצוע נוסף שהובא אף הוא לאותה צומת. כשהגענו למקום ראינו ברכב גבר כבן 50 מעורפל הכרה כשהוא ירוי בפלג גופו התחתון. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל חבישות, עצירת דימומים ומתן נוזלים ופינינו אותו במהירות לבית חולים סורוקה כשמצבו קשה ולא יציב".