ארבע שנות מאסר ותשעה חודשים נגזרו הבוקר (שני) על איש חיי הלילה אלון קסטיאל שהורשע בעבירות מין. בינואר האחרון חתם קסטיאל על הסדר טיעון, שאושר על ידי בית המשפט, והודה בארבע עבירות של ניסיון אונס, מעשה מגונה בכוח, מעשה מגונה והטרדה מינית, בארבע מתלוננות שונות. בחודש שעבר דווח כי הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להטיל על קסטיאל שמונה שנות מאסר.
אלון קסטיאל בבית המשפט
לפי כתב האישום נגד קסטיאל, במהלך השנים, הנאשם שוב ביצע עבירות מין כשהוא עושה זאת כל פעם כלפי מתלוננת אחרת, תוך שהוא מתעלם מרצונה, מכבודה ומזכותה על גופה, פולש לפרטיותה, ופוגע בכל אחת באופן חמור.

התובעת ביקשה "להביע את קולן המתלוננות הנפגעות שבמשך תקופה ארוכה מתמודדות עם הפגיעה הנפשית בעקבות מעשי הנאשם בהן. העבירות החמורות שביצע הנאשם כלפי הנפגעות גרמו להשפלה קשה שחוותה כל אחת מהן תוך רמיסת הכבוד העצמי שלהן, החפצתן והפיכתן לכלי ריק שנועד לספק את יצריו". התביעה ביקשה מבית המשפט לשלוח בגזר הדין "מסר ציבורי מרתיע על מנת שנשים יחושו מוגנות מפני ביצוע עבירות מין כלפיהן, גם בחיי הלילה".
 
קסטיאל ביקש סליחה מארבע הנפגעות ואמר שהוא מודע לפגיעה שפגע בהן. הוא מודה בכתב האישום ואמר שהוא יודע ש"פלש למרחב האינטימי של
נשים זרות". הוא  אמר כי הוא "שבור מזה, יקבל ויישא בכל עונש שיוטל עליו, וכי הוא מקווה לשקם את חייו עם בנותיו ובת זוגו".

שישה אישומים

בכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד רוני מודריק, נאשם קסטיאל כי בפורים 2007 אנס צעירה שעבדה עמו בחברת רואי חשבון. לאחר שהשניים שתו משקאות אלכוהוליים במסיבה, הציע קסטיאל למתלוננת לעזוב את המסיבה, אך היא ביקשה להישאר. זמן קצר לאחר מכן, היא חשה חולשה וערפול חושים. קסטיאל נאשם כי הסיע אותה לבית הוריו ברמת השרון, וכאשר היא במצב המונע ממנה לתת הסכמה חופשית, בעל אותה שלא בהסכמתה, למרות שבכתה ולמרות התנגדותה.
באישום השני נאשם קסטיאל כי באוגוסט 2007 פגש את המתלוננת במועדון שהיה בבעלותו החלקית. הוא הזמין אותה ואת חבריה לשתות אלכוהול על חשבונו, ואחר כך הציע רק למתלוננת להצטרף אליו לחדר אחורי במועדון. שם אנס אותה למרות שאמרה לו כי אינה מעוניינת בו וכי יש לה חבר. הוא חדל והרפה ממנה רק לאחר שבן זוגה התקשר לטלפון שלה.

על פי האישום השלישי, בין הנאשם למתלוננת שררו יחסי ידידות. בשלהי 2013 בילו השניים במועדון "הרדיו" בתל אביב ושתו כמות גדולה של אלכוהול. לאחר מכן חלקו מונית, אלא שקסטיאל נאשם כי עלה לביתה של המתלוננת על אף שאמרה לו שיישן על הספה, הוא נשכב במיטתה ובמהלך הלילה ניסה מספר רב של פעמים לאנוס אותה. המתלוננת הדפה את הנאשם, התהפכה על בטנה והרחיקה אותו על מנת למנוע ממנו לבעול אותה.
כחודשיים-שלושה לאחר מכן, נפגשו השניים באקראי במועדון הרדיו, ושוב שתו אלכוהול רב. קסטיאל הציע לה שתבוא ללון בבית הוריו, לקראת ארוחת בוקר המונית שתיערך למחרת. היא נעתרה לאחר שהרגיע אותה כי בבית הוריו לנים חברים רבים "ואין לה מה לדאוג". קסטיאל הוביל אותה לחדר בו לנה אישה נוספת, והשניים (הנאשם והמתלוננת) שכבו לישון במיטה נוספת שבחדר. במהלך הלילה ניסה הנאשם מעת לעת לבעול את המתלוננת שלא בהסכמתה החופשית, כאשר גם הפעם היא הדפה אותו, התהפכה על בטנה והרחיקה אותו על מנת למנוע ממנו לבעול אותה.
על פי האישום הרביעי, קסטיאל הכיר את המתלוננת במועדון הבוטלג בת"א. למחרת נפגשו השניים וקסטיאל ניסה לנשקה, כאשר המתלוננת נרתעה לאחור ואמרה לו שאינה מעוניינת. בהמשך הלכו השניים עם חבר נוסף למסיבה בבוטלג. המתלוננת שתתה משקה אלכוהולי שהזמין עבורה הנאשם, ומיד לאחר מכן חשה ברע, הקיאה והתעלפה בשירותים. למרות בקשתה להזעיק את החבר הנוסף, קסטיאל ואדם אחר גררו אותה אל מחוץ למועדון, שם הסיע אותה במונית לבית הוריה. בחדר העבודה בבית, כשהמתלוננת חשה ברע ובהיותה במצב המונע ממנה לתת הסכמה חופשית, הוא הפשיט אותה מבגדיה והתפשט בעצמו, השכיבה על המיטה וניסה לבעול אותה למרות התנגדותה המפורשת. בבוקר המחרת הוא ביצע בה מעשה מגונה בלא הסכמתה, למרות שאמרה לו כי אינה מעוניינת וביקשה מהנאשם כי יעזוב.
על פי האישום החמישי, ב-2010 קסטיאל והמתלוננת בילו עם אחרים במועדון הבלוק בת"א. לאחר ששתו משקאות אלכוהוליים ביקשה אחת המבלות לשוב לביתה. קסטיאל והמתלוננת הסיעו אותה לביתה, ולאחר שהמבלה ירדה לזמן קצר מהרכב, המתלוננת עברה למושב הקדמי, שם אחז בה קסטיאל וניסה בכוח לנשקה בפניה ובצווארה למרות שהבהירה לו שאינה מעוניינת. רק לאחר שהמבלה שבה לרכב, שחרר הנאשם את אחיזתו והמתלוננת יצאה מהרכב.
על פי האישום השישי, בפברואר 2015 עמדו קסטיאל והמתלוננת ליד הבר במועדון הבלוק, וקסטיאל הזמין אותה לשתות משקה אלכוהולי על חשבונו והשניים שוחחו. במהלך השיחה, ביצע הנאשם במתלוננת מעשה מגונה, בכך שהניח את ידו על חזה, שלא בהסכמתה. המתלוננת הדפה אותו והתרחקה ממנו. לאחר זמן קצר שבה לבר כדי להתעמת איתו על מעשיו, ובתגובה קסטיאל נאשם כי שלח שוב את ידו והניח אותה על חזה.