איש העסקים נוחי דנקנר התייחס להחלטת בית המשפט להחמיר את עונשו, והכריז כי הוא אינו מעוניין לדבר עם התקשורת, כך פורסם הערב (רביעי) במהדורת "החדשות". "שלומי לא טוב", אמר דנקנר, "אני, בני המשפחה שלי ועורכי הדין כולנו מאד מופתעים, ומאד מאוכזבים. אבל בית המשפט פסק, וזה מה שיש". 

"ציפיתי לתרחישים אחרים, בראש ובראשונה לזיכוי, וזה מאד מאד מפתיע ומאכזב. אני אפילו לא קראתי את פסק הדין. מה אני יכול למצוא שם? התוצאה הסופית ידועה וברורה, אין מה להתווכח איתה. הם קבעו את מה שקבעו וזהו". כשנשאל האם הוא מתחרט ענה: "בואי לא ניכנס לקטעים כאלה.. זה לא הזמן, לא השעה, ולא המקום. אני לא מעוניין לשוחח עם התקשורת ואני לא עושה אקטים תקשורתיים".  

כזכור, בית המשפט קבע כי דנקנר ירצה שלוש שנות מאסר על חלקו בפרשת הרצת המניות של איי.די.בי, זאת במסגרת הכרעת הדין בערעור שהגיש דנקנר על הרשעתו וגזר דינו, ובערעור המדינה על קולת העונש. עונשו של איתי שטרום, שהורשע גם הוא בפרשה, הוחמר משנה לשנתיים.

דנקנר הועמד לדין זמן קצר לאחר המחאה החברתית, כשהאווירה הציבורית נגד הטייקונים הייתה קשה. לפני ארבע שנים הוא איבד את השליטה בקונצרן לטובת איש העסקים אדוארדו אלשטיין. בד בבד, הוא חתם על הסדר חוב עם הבנקים בהיקף של 500 מיליון שקל. מאז פרש דנקנר מקדמת הבמה הציבורית והוא פועל בזירה הפרטית. הוא יוזם ומקדם עסקים עם גורמים במזרח הרחוק ובסין. זיכויו יגדיל את סיכוייו לחזור לקדמת הבמה.