משטרת ישראל הגישה היום (רביעי) כתב אישום חמור נגד תושב תל אביב בן 26, בחשד שאיים על ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו ובני משפחתו, שרים, שוטרים ובני משפחותיהם. חלק מהאיומים כוללים לפי החשד איומים ברצח ואיומים בפגיעה מינית.

חוקרי יחידת הסייבר של המשטרה חשפו 16 פרסומים שונים של החשוד במהלך החודשיים האחרונים. את האיומים השונים שלח הצעיר באמצעות שני חשבונות טוויטר שניהל. במהלך סוף השבוע נעצר הצעיר ואיומיו הוסרו מהרשת.

האיומים נגד ראש הממשלה ומשפחתו (צילום: צילום מסך טוויטר)האיומים נגד ראש הממשלה ומשפחתו (צילום: צילום מסך טוויטר)

בין האיומים שפרסם, ניתן למצוא איומים אשר מיועדים ישירות לראש הממשלה נתניהו. כך למשל כתב הצעיר בתגובה לפוסט של ינון מגל: "ביבי נתניהו הסוף שלו כמו רבין כדור בראש". בין המאוימים נמצאים גם שרת התחבורה מירי רגב וכן יו''ר הקואליציה מיקי זוהר. את התגובה סיים באמירה "תראו בפוסט זה כאיום ישיר לרצח ואיום לפגיעה בראש הממשלה".

האיומים נגד ראש הממשלה ומפלגתו (צילום: צילום מסך טוויטר)האיומים נגד ראש הממשלה ומפלגתו (צילום: צילום מסך טוויטר)

בתגובה שרשם בעמוד הטוויטר של בן כספית, כינה החשוד את נתניהו ומשפחתו נאצים והוסיף: "צריך לרצוח אותכם ואני מסית לאלימות ולרצח כל בן ז**ה מושחת כמו ביבי".

הפרסומים כללו איומים נגד המשטרה ונכתב בהם כי "אנחנו נמצא שוטרים, נעקוב אחריהם אחרי עבודה, נגיע אליהם לבתים, נרצח להם ילדים ונשרוף אותם חיים". באיום אחר המכוון למשטרה כתב החשוד: "לא נלך למח''ש כי אנחנו לא מלשינים כמוכם יהו***ים". בנוסף איים החשוד כי נשות השוטרים וילדיהם יאנסו.

האיומים נגד המשטרה (צילום: צילום מסך טוויטר)האיומים נגד המשטרה (צילום: צילום מסך טוויטר)