בפתח שעת התוכנית הראשונה, נזכרו בן כספית וינון מגל בתוכניתם ב-103fm בקמפיין גיוס ההמונים שערך מגיש התוכנית לראש הממשלה בנימין נתניהו. "אספתי כסף לנתניהו ברגע קריטי, בו שקל לפרוש מהמערכת הפוליטית, לחתום על הסדר פוליטי ולעזוב את הכל", הודה ינון. "אני מכיר את הסיטואציה בה מעלילים עליך עלילות, אין לך כוח ואתה רוצה לעזוב, רציתי למנוע את זה ממנו ולחזק אותו".

יוצרים תקדים? הניצחון הלא צפוי של חדשות 13 בקרב על הרייטינג
דרעי משנה כיוון? "אחרי הבחירות הבאות לא נלך עם נתניהו" | דיווח

בהמשך, הוסיף: "כמה שאדם עשיר, אתה יודע כמה עולה משפט כזה? מיליונים על מיליונים. גם אני, כשתובעים אותי תביעות השתקה, תבעו אותי בשני מיליון ו־600 אלף שקל. בסוף זה הופך להוצאות גדולות. ברוך השם שנתניהו נשאר, כי אנחנו רואים מה קורה במשפט. במשך שנים העללתם על האדם שהוא לקח שוחד וסיכן את ביטחון ישראל, ולא היה כלום. הכסף היה בוסט חשוב לנתניהו, הוא יגיע אליו בסופו של דבר. מי שתרם - הכסף בבנק מחכה להגיע ליעדו".

"אתה מבין שאני באותה חוויה, רק פחות מייבב", השיב בן בתגובה. "מה שמערכת המשפט תוציא, ארכין את ראשי. יש משפט. משפחה ששווה בין 50 ל-70 מיליון שקל, ואני אומר לך שהיא שווה הרבה יותר, לא צריכה. במיוחד כשיש פה אנשים שרעבים ללחם, לא למשפט, אלא לגמור את השבוע אחרי העליות מחירים".

התקיפה האיראנית: מפקד מערך הבקרה אלוף-משנה א׳, חיל האוויר (צילום :דובר צה"ל)