השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר התייחס היום (ראשון) בפוסט בפייסבוק לסערה ביומיים האחרונים סביב ציוץ ה"דרדלה" שכתב, זאת בסמוך לדיווחים כי ישראל תקפה באיראן.

בלשכת רה"מ אמרו שבן גביר מזיק למדינה; מקורבי השר: "עומד מאחורי כל מילה"
דני קושמרו נתן לכולנו בוקס בבטן מהשנייה הראשונה ההמשך היה גרוע יותר

"ביומיים האחרונים בכלי התקשורת לא מפסיקים לתקוף אותי על הציוץ שלי משישי", כתב השר. "מה לא טענו? שהאיראנים מעודדים ממנו (כאילו הם צריכים אותי לדעת מה מתרחש על אדמתם) , שבכלי התקשורת בעולם ציטטו אותו (פתאום אכפת להם, אחרי שנה שלימה שכל ההפגנות שלהם צוטטו בכל העולם) ובכלל למה לא להעמיד פנים שהכול בסדר??? למה לא לספר לכולם שהכרענו את הצד השני והוא "מורתע"???".

"אז זהו שלא, ואין לי כוונה לספר סיפורים לעם ישראל. במשך שנים סיפרו לנו שצה"ל תוקף בעזה אחרי ירי טילים לעבר הדרום ושהוא משמיד תשתיות משמעותיות, במשך שנים סיפרו לנו (רוב "מומחי הביטחון") שחמאס מורתע! בעוד שהאמת היא שהפציצו דיונות ריקות או עמדות לא מאוישות וחמאס לא ממש היה מורתע….".

"הדבר האחרון שישראל צריכה, הוא שירי טילים מאיראן יענה בתגובות רפות כמו שעשו שנים מול החמאס. ירי טילים מאיראן חייב להיענות בתגובה חריפה ביותר, כדי שלא יקרה מצב כזה שנית. אמשיך לומר את האמת הזו, גם אם היא לא תמיד פופולרית ומסתדרת עם המסרים של ביידן ומהנדסי התודעה, אמשיך להילחם עליה".

"ברוך השם שבחלקת האלוקים הקטנה שלנו במשרד לביטחון לאומי יש שינוי אדיר (900 כיתות כוננות, 110000 נשקים במסגרת רפורמת כלי הנשק, שינוי מדיניות משטרה, שינוי מדיניות שב"ס), אבל חשוב שנוביל את כל הספינה קדימה, ונביא להכרעה מוחלטת בכל הגזרות – עם ישראל רוצה ניצחון!

יש לנו צבא נפלא, חיילים גיבורים שמוכיחים את עצמם כל פעם מחדש, שיכולים להגיע לכל מקום ולשים יד על כל דבר – רק צריך לתת ההוראות הנכונות, ובעזרת השם – לנצח!!!"