בצל סערת העימות עם חבר הכנסת אילן גילאון (מרצ), תקף הבוקר (שלישי) ח"כ אורן חזן (הליכוד), בתכניתו של גיא פלגב-103FM, את האופוזיציה, וטען כי הוא "מתפלא מדוע לא יצאו להגנתי כשקראו לי בהמה ואידיוט בכנסת". ח"כ לאה פדידה, שעלתה אף היא לשידור, אמרה בתגובה: "מה שהיה אתמול זה קרקס אחד גדול בניהולה של השרה מירי רגב".

 

"השמאל והתקשורת כל כך מתוסכלים מכך שהם לא בשלטון, שהם לא מפסיקים לקלל ולהכפיש", טען חזן בפתח דבריו. "כשאומרים להם את האמת בפנים - שהם חסרי תרבות וחצאי בני אדם, הם מנסים לייצר ספין עלוב על גבו של אדם שאף אחד לא צריך לרחם עליו, כי הוא מדבר בזכות עצמו. בעיני זה פשוט פתטי. לא ייתכן שיעלו מעל דוכן הכנסת חברי כנסת שיקללו ואז יעלה גילאון ויקלל גם אותי. הסברתי לו באותו הרגע שהתייחסתי להתנהגות הבהמתית שלו ולא לנכותו הפיזית".

"פעם הייתה חברת כנסת שאיבדה את העשתונות בחניון", סיפר, "היא קראה לי אפס, זבל ואיחלה למותי". בהקשר זה, גיא פלג ציין כי "אני דווקא זוכר את התחקיר של עמית סגל על מעשיך בבורגס, ואני גם זוכר איך העלבת את חברת הכנסת קארין אלהרר".

ח"כ חזן לא נותר חייב, והשיב: "אם אתה תראה לי קטע שבו אני עולב בקארין אלהרר אני אעזוב את הכנסת. בינתיים אני רוצה להזכיר את ההתבהמות של הצד השני".

 

פלג תהה אם ח"כ חזן אמר לאלהרר שח"כ עיסאווי פריג' יצביע בשבילה. חזן ענה: "ממש לא. זה שקר. הדברים נאמרו לשולי מועלם, אפשר לראות את ההקלטות. לצערי התקשורת מפרסמת מה שהיא רוצה. אמש אמרתי את שאמרתי לאדם שעלה על דוכן הכנסת והתנשא על שרת התרבות ולעג לה שהיא הגיעה מקריית גת".

כשנשאל מדוע פעם אחר פעם הוא לועג לנכים, הוסיף: "גם לי יש נכות בעצמי. מי שהצביע נגד תקציב המדינה האחרון כי לא התייחסו לנכים הייתי אני. היחיד שיצא לאוהל המחאה של הנכים פעם אחר פעם היה אני. לומר שאני עולב בנכים זה פתטי. אני מתפלא מדוע לא יצאו כך להגנתי כשקראו לי בהמה ואידיוט בכנסת, או איך אף אחד לא זעק כשח"כ אלעזר שטרן אמר לשרת התרבות מעל הדוכן 'אני לא אספר לכולם מה עשית כדי לקבל את הדרגות שלך'. שנינו יודעים למה הוא מתכוון".

גיא פלג ביקר את ח"כ חזן: "אני מסכים איתך שהשיח בכנסת הפך לא פעם לירוד, אך נראה שאתה מוריד אותו עוד יותר". לשיחה הצטרפה ח"כ לאה פדידה (המחנה הציוני) שתהתה: "ח"כ חזן - מה הבעיה להתנצל על הדברים שאמרת?". 

ח"כ אורן חזן הבהיר: "כמי שציבור הנכים בישראל חשוב לו ומתייחס לכל אדם באשר הוא אדם כשווה, אם מישהו חשב בעקבות מה שנעשה שהתכוונתי לנכותו של ח"כ גילאון - אני מתנצל".

"הייתי אתמול במליאה", הוסיפה ח"כ פדידה. "זה היה קרקס אחד גדול בניהולה של השרה מירי רגב ואנחנו משלמים את המחיר. על פניו החוק שלה כבר קיים, מה שקרה לשרה רגב הוא שלא נותר לה עוד חוק לאומני לחוקק, ולכן היא מחזרה חוק קיים והעבירה את הסמכות לעצמה".

לדבריה, "אנחנו פוחדים משיקול הדעת של השרה שהוכח פעם אחר פעם כלוקה בחסר. שיקול הדעת שלה טועה ומטעה. כמה תוכניות סאטירה טלוויזיה טובות, הצגות טובות ועוד יפגעו? בואו נסתום את הפיות לכולם. אנחנו לא רוצים לפגוע בחופש הביטוי, בפלורליזם או במי שמעבירים ביקורת לגיטימית והחוק הזה כן מאפשר לשרה את זה. אף אחד לא רוצה לתת מימון למחבל עם דם על הידיים - לצעוק את זה זו דמגוגיה".