הוצת רכבו של הרב שמעון גורליק מנהריה, משגיח הכשרות ואחראי על שירותי הדת במרכז הרפואי לגליל לאחר שלפני שבועיים נחתכו צמיגי מכוניתו. הרב גורליק הכחיש כי מנסים לפגוע בו. שמו עלה לפרסום לאחרונה שוב זאת לאחר כי ב-13 השנים האחרונות הוגשו מספר תלונות בטענה שפגע בנשים וקטינים בעבודתו, אך הוחלט להשאירו בתפקידו עד האירוע האחרון בו נחשד כי התנהג שלא כשורה עם מאושפז בן 17 שלא במסגרת סמכותו.

בראיון לרדיו צפון 104.5FM מסרה עורכת התוכנית לא דופקת חשבון רותם כבסה: "בשבועות האחרונים מתנכלים לרב. הרב מתגורר בשכונה וותיקה  ורכבו נשרף כליל. לפני שבועיים בשעת בוקר הוא יצא מביתו ושם לב שהשחיתו את גלגלי מכוניתו והוזמנה משטרה. גורמים מקורבים אליו אומרים שהוא חושש לחייו וחיי משפחתו".

עו"ד אילה הוניגמן, המייצגת את הרב גורליק, מסרה: "אין לרב חשדות בעבירות בעלי גוון מיני, אלא אך ורק חריגה מסמכות מקצועית. הוא אחראי על הכשרות בנהריה והוא התבקש על ידי גורמים רשמיים בבית החולים לפנות למשפחתו של קטין בן 17 והוא עשה זאת וסייע לקטין להתקלח.

"האיש דמות מוכרת והסיפורים רודפים אותו ברשתות שונות. האווירה טוענה מאוד והפרסומים שגויים ומדברים על עבירות מין. אין לרב עוד ראייה אך שבוע שעבר היה דיון בבית הדין והיו פרסומים מגמתיים וקודם נחתכים צמיגים ואז רכבו נשרף, לכן  קשה לא לראות את הקשר. בשלב זה הוא עוד לא מאובטח, אני רוצה לקוות שזה יסתיים בזה".