גבר אנונימי פנה ליועצת הזוגיות של ה-The Sun הבריטי DEIDRE, וחשף כיצד גילה שאשתו מזה למעלה מעשור בוגדת בו. הוא טען כי נותר המום ואינו יודע מה לעשות כעת.

בפנייתו, הוא כתב: "אני בן 45 ואשתי בת 42. יש לנו בן משותף בן 12 ולה יש עוד בת מנישואיה הראשונים, בת 16 שגרה עם אביה. לאשתי תמיד הייתה מערכת יחסים ידידותית עם בעלה לשעבר בן ה-47. בתקופה האחרונה הבת שלה הפסיקה לבקר אצלנו והנחתי שזה בגלל שהיא כבר בוגרת ומעדיפה לבלות עם חברותיה ולא עם אמה ואחיה למחצה".

תפס את אשתו על חם בבגידה (צילום: אינג'אימג')
תפס את אשתו על חם בבגידה (צילום: אינג'אימג')

הוא המשיך: "לפני כמה שבועות, אשתי אמרה לי שהיא נוסעת לפגוש את בתה כדי להשאיל לה מזוודה שתשמש אותה בחופשת הקיץ שלה. באותו לילה, הייתי צריך ללכת לעזור לאימא שלי בטיפול של דליפת גז. בדרך חזרה הביתה חלפתי על פני המכונית של אשתי. רק אחרי שנכנסתי לחניה, התקרבתי לחלון ושמתי לב שהיא ובעלה לשעבר מתנשקים ברכב - וחמור מכך".

"אשתי צרחה כשראתה אותי, נכנסתי בחזרה למכונית שלי ונסעתי משם תוך שאני מרגיש תחושת בחילה קשה בעקבות מה שראיתי. עשרים דקות לאחר מכן היא הגיעה הביתה כשהיא בוכה".

בגידה ברכב, אילוסטרציה (צילום: ingimage ASAP)
בגידה ברכב, אילוסטרציה (צילום: ingimage ASAP)

עוד הוא כתב: "היא אמרה לי שהיא לא התכוונה שזה יקרה ושאלתי אותה כמה זמן קורה ביניהם משהו, והיא אמרה לי 'שלושה חודשים'. בתם המשותפת ידעה בוודאות וככל הנראה הפסיקה לבקר אותנו בתקווה שאמה ואביה יחזרו להיות יחד. הבן שלנו שמע אותנו מתווכחים ואמר שהוא שונא את אימא שלו על שעשתה דבר כזה למשפחה. כעת הוא לא מדבר איתה והחיים שלנו הפכו לבלגן אחד גדול".

יועצת הזוגיות DEIDRE  השיבה לאנונימי: "אם אשתך עדיין פוגשת את האקס, הגיע הזמן להציב אולטימטום. היא לא יכולה לנתק אתו לגמרי את הקשר בגלל בתם המשותפת, אבל היא לגמרי חייבת להחליט עם מי מכם היא רוצה להיות. למרבה הצער, ילד אחד ייפגע בכל מקרה. אם שניכם מעוניינים להציל את הנישואים, ייתכן שתצטרכו ייעוץ זוגי".