מרינה בלמשבה, בת ה-35, שחיה במשך שנים עם בעלה אלכסיי שבירין, בן ה-45, החליטה להתגרש ממנו אחרי שהתאהבה בבנו הצעיר. כעת, אחרי שבלמשבה ובנה החורג, ולדימיר "וובה" שבירין בן ה-21, התחתנו, היא נכנסה ממנו להיריון והם עומדים להביא לעולם את בנה, שהוא גם נכדו של הגרוש שלה. 

וובה ומרינה (צילום: רשתות חברתיות)וובה ומרינה (צילום: רשתות חברתיות)

לדבריו של הגרוש, בלמשבה פיתתה את בנו. "הם היו מקיימים יחסי מין בזמן שהייתי בבית ללא ידיעתי. הייתי סולח לה על שבגדה בי, אם זה לא היה עם הבן שלי". בנוסף, אלכסיי סיפר כי היא הייתה מתגנבת אל המיטה של בנו במהלך הלילה, ולאחר מכן שבה לשכב איתו במיטה "כאילו כלום לא קרה". בלמשבה, הבלוגרית הרוסייה, מכירה את בעלה החדש כבר מאז שהיה בן 7, והיא אף הודתה כי עברה סדרת ניתוחים פלסטיים על מנת להפוך את עצמה למושכת יותר בעיניו. 

מתוך טקס החתונה של וובה ומרינה (צילום: רשתות חברתיות)מתוך טקס החתונה של וובה ומרינה (צילום: רשתות חברתיות)

"ביצעתי ניתוח להסרת עודפי שומן בבטן, מתיחת פנים וצוואר, ובוטוקס במצח. כל כך הרבה אנשים אמרו לי להשתמש באיפור ולהתיפייף לכבוד בעלי הצעיר, אבל הוא אוהב אותי בעיקר בזכות הצלקות שלי מכל הניתוחים שעברתי", סיפרה בלמשבה. כחלק מהשיחות שלה עם עוקביה בבלוג, היא נשאלה האם היא מתחרטת על כך שהרסה את משפחתה. בתגובה היא ענתה: "כן ולא. האם רציתי לחזור לאקס שלי? לא. האם אני מרגישה כעס ושנאה כלפיו? לא". בימים אלו, בלמשבה ובנה החורג חיים יחד ומחכים לבואו של בנם המשותף.