לוח הופעות ואירועים

זהבה ושלושת הדובים - נתי הגעתי הופעתי

זהבה ושלושת הדובים -  נתי הגעתי הופעתי קרדיט: עדי ברק
זהבה ושלושת הדובים - בכיכובה של נתי הגעתי 
הקלאסיקה האהובה בכל הזמנים מאת האחים גרים עולה על הבמות בעיבוד בימתי חדש, מרהיב, סוחף ומרגש..
בליווי מיטב שירי הילדות האהובים והמוכרים עליהם גדלנו. בואו והצטרפו אלינו להרפתקה בלתי נשכחת ביער הירוק.
שם נפגוש את שלושת הדובים וחברים חדשים נוספים!

משתתפים: נתי הגעתי, עמרי רוטברד, שאול עזר, שרון מלכי /נירית אהרוני, אלעד מזרחי, רחלי דוידזון. 

מפיק ראשי וייעוץ אומנותי: אלעד יוסף מגן 
כתיבה ובימוי: הילה ואלון שלגל
הפקה מוזיקלית: חזי שקד
כוראוגרפיה: רחל דוידזון 
עיצוב תלבושות: אלה קולסניק
עיצוב תפאורה: בתיה סגל ומיכאל פיק
עיצוב ואריזה גרפית: עדי ברק 
הפקה בפועל: דפנה טל ווטסון 
שיווק וניהול מסחרי: שוברי קופות ישראל 

הופעות קרובות

עיר
תאריך
מיקום
גני תקווה
שבת 11.05.2024 11:00
מרכז הבמה - אולם אודיטוריום רח' הכרמל 20
בית שמש
יום ד 22.05.2024 17:30
היכל הפיס לתרבות בית שמש רח' מורדי הגיטאות 13
כפר סבא
שבת 25.05.2024 11:00
היכל התרבות כפר סבא – בית יד לבנים רח' ירושלים 33
נתניה
יום ב 27.05.2024 17:30
היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום רח' רזיאל 4
עפולה
יום ג 28.05.2024 17:30
היכל התרבות עפולה רח' חטיבה תשע 15
מודיעין
שבת 01.06.2024 11:00
היכל התרבות מודיעין מכבים רעות רח' עמק דותן 49
בת ים
יום ב 03.06.2024 17:30
היכל התרבות בת ים רח' סמטת אופיר 3, רמת יוסף
הרצליה
שבת 08.06.2024 11:00
היכל אמנויות הבמה הרצליה רח' זיבוטינסקי 15
קיבוץ גן שמואל
שבת 15.06.2024 11:00
היכל התרבות מנשה בגן שמואל ד.נ. חפר
גבעתיים
שבת 29.06.2024 11:30
תיאטרון גבעתיים - אולם גדול דוד רמז 40
קיבוץ יגור
שבת 06.07.2024 11:00
יד למגינים יגור קיבוץ יגור
תל אביב-יפו
שבת 13.07.2024 11:30
בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מאירהוף רח' דניאל פריש 1
באר שבע
יום ב 15.07.2024 17:30
משכן אמנויות הבמה באר שבע - אולם 1 שד' יצחק רגר, 41
מועצה אזורית עמק המעיינות
יום ד 17.07.2024 17:30
אולם הקימרון מועצה אזורית עמק המעיינות
חיפה
שבת 20.07.2024 11:30
מרכז קריגר לאמנויות הבמה חיפה רח' אליהו חכים 6, כרמל צרפתי
נהריה
יום ב 22.07.2024 17:30
היכל התרבות נהריה דרך העצמאות 7
רעננה
יום ד 24.07.2024 17:30
היכל התרבות העירוני יד לבנים רעננה - אולם וולפוביץ' רח' אחוזה 147
ראשון לציון
שבת 27.07.2024 11:00
היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון רח' ז'בוטינסקי 16
מעלה אדומים
יום ד 31.07.2024 17:30
היכל התרבות מעלה אדומים דרך מדבר יהודה 8
חולון
שבת 10.08.2024 11:00
מרכז שטיינברג חולון גבעת התחמושת 21, קרית שרת
רחובות
יום ג 27.08.2024 17:30
בית העם רחובות - היכל התרבות רחובות רח' יעקוב 48
טבריה
יום ג 17.09.2024 17:30
היכל התרבות יד שטרית טבריה רח' ביאליק 13
ראש העין
יום ד 25.09.2024 17:30
היכל התרבות העירוני ראש-העין רח' מרבד הקסמים 10
קרית מוצקין
שבת 02.11.2024 11:00
היכל התיאטרון קריית מוצקין רח' החשמונאים 77