לוח הופעות ואירועים

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית

האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית קרדיט: לואיזה סלומון
פתיחת הדלתות במועדון שבלול ב-19:30. שימו לב! המקומות נשמרים עד שעה לפני תחילת ההופעה (יש להגיע לקראת פתיחת שערים).

בין לבין שיתופי פעולה מגוונים באולמות הגדולים, האורקסטרה - תזמורת הג'אז הישראלית בהא הידיעה - מגיעה לשבלול לנגן את המוסיקה שלה, שהיא הכי אוהבת, עם המיטב של הרפרטואר העשיר שלה מכמעט עשרים שנות פעילות. צפו למוסיקה גדולה מהחיים שתמלא את שבלול ואת הלב - ג'אזית, פאנקית, גרובית וכל מה שבין לבין. ערב של עושר מוזיקלי ושמחה.

 

תזמורת הג'אז הישראלית היא קולקטיב שחבריו מוזיקאים וירטואוזים אחד אחד, מהיותר פעילים בסצינת הג'אז ומעבר לה, שהם גם הכותבים, המעבדים והסולנים בקטעים השונים, ובשבלול הם עושים את מה שהם הכי אוהבים - את המוזיקה הנפלאה שלהם. 

התזמורת  מונה 12 נגני על ומנוהלת אומנותית ע"י רון אלמוג ויאיר סלוצקי ומהווה בית המרכז לתוכו כבר יותר מ 20 שנים את טובי המוסיקאים בישראל לסביבה יצירתית ופורייה של מלחינים, מעבדים ונגנים סולנים. התזמורת משתמשת במבנה הדומה לביג בנד הקלאסי אך משלבת לתוכו סגנונות מוסיקליים רבים ומגוונים.  הופעותיה הן מפגן מוסיקלי וירטואוזי, מרגש ומהפנט שלא משאיר רגע אחד משעמם כש-12 הסולנים  מציגים את יכולותיהם.  
בין האומנים ששיתפו פעולה עם התזמורת נמצאים שלומי שבן, שלום חנוך, חוה אלברשטיין, יוני רכטר, שם טוב לוי, חנן בן ארי, הדג נחש, מאיה בלזיצמן, מירי מסיקה, אסתר רדא ועוד.

יאיר סלוצקי, ירון אוזנה – טרומבונים
ארתור קרסנובייב, יובל פלג – חצוצרות
אלון פרבר – סקסופון סופרן ואלט
טל ורון – סקסופון אלט וטנור
יהונתן כהן – חליל, קלרינט וסקסופון טנור
יובל טבצ'ניק – סקסופון בריטון
ניצן בר – גיטרה
איתמר גרוס – קלידים ופסנתר
מיקי ורשאי - בס וקונטרבס
רון אלמוג – תופים
ניהול אומנותי – רון אלמוג ויאיר סלוצקי

הופעות קרובות

עיר
תאריך
מיקום
תל אביב-יפו
שבת 10.08.2024 21:00
מועדון שבלול קרליבך 23