חדשות מתפרצות

ש"ס חוזרת להצביע עם הקואליציה; עוצמה יהודית לא מתחייבת

מבזק חדשות

ממפלגת ש״ס נמסר בתגובה: "תנועת ש״ס ניסתה פעמיים להביא תקנות חשובות לייקר את מעמד הרבנים בישראל המוסרים נפש בתקופה הזו, וכן לשיפור תנאיהם של עובדי המועצות דתיות והבלניות - מהלך חברתי שזכה להסכמה רחבה מאוד. ראוי להזכיר את דבריו הנחרצים של ראש הישיבה הגאון הגדול רבי מאיר מזוז שליט״א שכתב על חוק שירותי הדת: ״מי שמתנגד לדבר זה פוגע בקודשי ישראל וממילא גם בשמירה ובטחון של עם ישראל״.

"למרבה התדהמה, השר בן גביר בחר להפיל את החוק ולחולל קרע מיותר בימין בזמן מלחמה בשל שיקולים פוליטיים. ש״ס כדרכה מגלה אחריות ולא תיצור משבר בעת הזו שעלול לפגוע במאמץ המלחמתי ובעסקת החטופים ולכן תצביע יחד עם הקואליציה. סיעת ש״ס תמשיך לעשות הכל כדי לשמור על זהותה היהודית של מדינת ישראל", הוסיף.

עם זאת, מעוצמה יהודית נמסר: "אנו עומדים על כך שחוק הרבנים 2 יעבור רק במידה והשר לביטחון לאומי יוכנס לפורום ניהול המלחמה, ובמידה וזה לא יקרה - תתנגד להצעה. רק אמש הוכח, בהפקרות הביטחונית בצפון, כמה דרושה נוכחותו של השר בן גביר בפורום ניהול המלחמה. כל עוד זה לא קורה, עוצמה יהודית תמשיך לשבש את עבודת הקואליציה. יחד עם זאת, באשר להצבעות האופוזיציה היום, עוצמה יהודית לא תיתן לאופוזיציה לנצח ולהעביר חוקים ותצביע נגד החוקים שתעלה האופוזיציה".

בנצי רובין 10/07/2024 10:12
שתפו: