100,000$ ויש לכם נדל"ן מניב

בשורה דרמטית למי שמעוניין להשקיע סכומים בינוניים וגבוהים בהשקעה בטוחה. בימים של אי וודאות, ההשקעה הבטוחה ביותר היא בנדל"ן מניב. בישראל- מדובר בהשקעות הדורשות הון עצמי רב, כאשר באזורי הביקוש במרכז הארץ, שם ההשקעה בטוחה יותר: התשואה לא מרשימה. אבל, מי שבודק את השוק העולמי, מגלה שיש אפשרויות מעולות להשקעות בארצות הברית בסכומים מינימליים, שרוב הציבור הישראלי יכול לעמוד בהם.

העסקאות המדוברות, כרוכות בהשקעת שמתחילה ב- 100,000$ בלבד. בהשקעה של הסכום הנגיש הזה, תהיו בעלים של חלק מבניין דירות במיקום מנצח בארצות הברית, כאשר אחוז ניכר מהבניין נרכש על ידי היזמים עצמם מה שמוכיח את הביטחון שיש להם בנכס, במיקומו ובתשואה הצפויה ממנו. הנכס נרכש על ידי היזמים והמשקיעים וכן ניהול הנכסים מתבצע על ידי החברות היזמיות, עובר השבחה משמעותית וכך הנכס  מעלה את ערכו באופן מידי. 

ככל שתשקיעו יותר – כך יגדל חלקכם בבניין ובהתאם, כמובן תטפס התשואה שלכם. לכל הטוב הזה מצטרף הדובדבן שבקצפת: תוך כשנתיים תקבלו החזר מלא של ההשקעה שלכם ובמקביל: הכנסה קבועה ומתמשכת מהחלק היחסי שלכם בדירות שבבניין. 

100 אלף דולר ויש לכם נדל''ן מניב (צילום: Mark Silberman)
100 אלף דולר ויש לכם נדל''ן מניב (צילום: Mark Silberman)

ערך מוסף לישראלים

מדובר בעסקאות מנצחות ובטוחות של נדל"ן, במיקומים הכי חמים בארצות הברית, במדינות רפובליקאיות, שם החוקים הם לצד היזמים ובעלי נכסים. את העסקה האטרקטיבית הזו מציעה חברה שבבעלות שתי יזמיות בשם  C&A Investments. היזמיות ישראליות לשעבר מספקות ערך מוסף משמעותי לישראלים, כי הן נותנות לישראלים הזדמנות להיכנס לעסקאות נדל״ן עם תנאים אמריקאים ויזמים שבשטח!. הן עובדות עם עורכי דין בישראל שדואגים לפן המשפטי בצד הישראלי והן דואגות באופן אישי שכל משקיע מישראל יקבל תמורה מלאה לכספו ויוכל, כמובן, להתנהל מולן בעברית. 

מאחר שמדובר בעסקאות ייחודיות ואטרקטיביות במיוחד, יש עומס של פונים. לכן, המתעניינים ייכנסו לרשימת המתנה. ככל שתקדימו לפנות לחברה היזמית, כך תעפילו מהר יותר לראש הרשימה ותתחילו להנות מהשקעת החלומות שלכם.

היזמיות הישראליות שהקימו את חברת C&A Investments, אדל פסטג וחיה רוזנצווייג, בשנות ה-30 לחייהן, הן פורצות דרך בכל המובנים: הן נשים מוכשרות וחזקות, הן בעלות השכלה נרחבת בתחום הנדל"ן ושתיהן נשים אמיצות שריסקו את תקרת הזכוכית בה נתקלים נשים רבות, בעיקר במקצועות בהם יש רוב גברי. פרט מרתק נוסף לגביהן הוא, ששתיהן באות מהקהילה החרדית בישראל, מה שמאפיין אותן כנשים השומרות על הערכים שלהן לפני הכל.

ביקשנו להכיר אותן מקרוב וזה רק הגביר אצלנו את הביטחון שהשקעה דרכן היא השקעה בטוחה ומנצחת.

מה הרקע שלכן בנדל"ן?
חיה: "אדל עסקה שנים בעסקאות השבחה ואני מתווכת נדל"ן קרוב לעשור עם רישיון תיווך אמריקאי. שתינו התחלנו מאפס. שתינו רצינו להגיע לחופש ועצמאות כלכלית."

איך זה ששתי נשים חרדיות, בעלות משפחות, מעיזות ככה?
"אנחנו לא אנשים שהולכים על פי המוסכמות. באנו לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ושתינו מאושרות מהבחירה שעשינו. שתינו עם אש בעיניים ורצון לכבוש את העולם. גילינו שבאמת הגענו לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ואנחנו רואות ברכה בעמלנו. בנינו לעצמנו שם. זה התחיל עם משפחה וחברים, שחיפשו אפיקים טובים להשקעה ואז הבשורה תפסה כנפיים והגיעה לישראלים רבים שהבינו את ההזדמנות המצוינת הזו להשקעה. לא היינו צריכות להשקיע בשיווק, זה עבר מפה לאוזן וברוך השם – העסקים משגשגים."

פורצות דרך. אדל פסטג וחיה רוזנצווייג (צילום: איתן גל)
פורצות דרך. אדל פסטג וחיה רוזנצווייג (צילום: איתן גל)

לצד גוגל, מייקרוסופט ואמזון 

ספרו לנו על ההשקעה שאתן מציעות?
“אנחנו מציעות השקעה בטוחה בנדל"ן מניב במיקום מעולה. אנחנו מתמקדים במדינות רפובליקאיות שהחוקים בהן בעד יזמים. בקורונה הלכו לקראתנו. לדוגמא במקרה   כשיש שוכר דירה במבנה שלא משלם למאוד קל להוציא אותו. החוק תמיד לצידם של המשכירים. 

הבניינים שאנחנו רוכשים, ממוקמים בערים מרכזיות בקרבת מכללות, בתי חולים כאשר ענקיות כמו גוגל, מייקרוסופט ואמזון נמצאות בימים אלה בתהליך של מעבר לאזורים האלה. מדובר בדאלאס, יוסטון וסאן-אנטוניו שבטקסס וממפיס בטנסי. מאחר שיש לנו קשרי רבים ומסועפים, המוכרים או המתווכים פונים אלינו לפני פנייה לשוק הרחב, עם מחירים שהם נמוכים ממחירי השוק."

למה דווקא נדל"ן?
"כי זו השקעה טובה היום ותמיד יש למשקיע את הקרן – מחיר הנכס הנדל"ני, הבסיס של ההשקעה. אנחנו מתאימים לכל לקוח מה שמתאים לו בדיוק. העסקה היא למעשה כניסה של המשקיעים כשותפים בבניין. כל אחד על פי האחוזים שהוא השקיע במועד הרכישה. הבניין רשום על שם היזמים והמשקיעים, כל אחד על פי חלקו, על פי האחוזים שלו. המשקיעים שלנו נהנים מעליית הערך ומה שהכי חשוב לנו – להחזיר להם בהקדם האפשרי את הקרן שהשקיעו. מכאן – הכול הופך לרווח. אנחנו מאמינות בקשרים לטווח ארוך כשאנחנו מלווים את המשקיעים למשך שנים רבות."

מה היתרון שיש לכן מול הלקוח הישראלי?
"שאנחנו דוברות את השפה, מלווים אותו צעד צעד ועובדים עם עורך דין ורואה חשבון בישראל. המטרה שלנו היא שלמשקיעים, בדיוק כמו לנו, יהיו כמה שיותר הכנסות פאסיביות מההשקעה.win-win"

איך שתי נשים חרדיות מגיעות להיות נשות עסקים מצליחות בעולם הגברי של הנדל"ן?
"אנחנו לא רואות בעיניים. המון אמונה עצמית, תמיכה של בני הזוג בבית. האמונה הפנימית שהכול אפשרי היא מנוף אדיר. אדם שגדל בחברה מסוימת, גם בחברה מאוד מסורתית יכול להתקדם לאן שהוא רוצה. אנחנו אף פעם לא נשברות. יש המון כוח באמונה. אנחנו קמות כל יום עם המחשבה: 'איך נהיה היום יותר טובות מאתמול'. הכול אצלינו בשקיפות ובנגישות מלאה כי אנחנו מאמינות שהלקוח זקוק לליווי. אין אצלינו מצב שלקוח עובר ממזכירה למזכירה. אנחנו נמצאות בקו הראשון. " 

Whatsapp: +1 (732) 363-7501
אתר: https://ca-investments.com/ 
פייסבוק: https://www.facebook.com/NadllanUSA/ 
אינסטגרם: https://www.instagram.com › chaya_rosenzweig