אחרי שלושה סינגלים ברציפות שכבשו את המקום הראשון במצעדי ההשמעות ברדיו בזה אחר זה: "better" ,"into the night" ו-"changes" ובזמן שהמופע שלו הוא המופע המצליח ביותר בישראל במכירת כרטיסים והיכלי ענק, תמיר גרינברג מוציא סינגל חדש "רוזס" שכולו בלדה רומנטית, אמיתית ומרגשת. בשיחה עם איריס קול ב-103FM סיפר זוכה "הכוכב הבא" על הסינגל הטרי.

"זה שיר שהתחיל לפני ארבע שנים, הייתי בניו יורק והתחלתי אותו, הוא היה קצת שונה - הוא התחיל באמת על אהבה מסוימת ונגמר על אהבה אחרת. אני נורא נורא שמח סוף סוף להוציא אותו. הוא התחיל שוב מאותו מקום של הרצון הזה לאהבה שהוא לאו דווקא שלי, יכול להיות גם מהצד השני. הסיפור בעצם התחיל כשדיברתי על איזו שהיא אהבה מסוימת שהייתה לי שנגמר באהבה אחרת".

אתה מרגיש שהשתנת?
"אני לא אותו אדם, בגדול אני אותו אדם אבל הזמנים משנים, הטיימיניג משנה, המקום משנה והאדם שמולך משנה. אני חושב שאני מנסה כל הזמן להשתנות, בעיקר להיפתח לעולם ולא להיות בקונכייה שלי. אני לא מרגיש שהשתנתי בכלל, אני מרגיש שהדברים שמולם אני צריך להתמודד הם שונים, האתגרים פתאום הם אחרים לגמרי, אני לא מרגיש שום שינוי בתוכי".

יש דברים שמצטרפים לחיים שלא הרגשתי לפני? דאגה שיש מה להפסיד?
"אני שמח על מה שאני מקבל וככה אני גם עולה להופיע, במחשבה שכול הופעה, זו לא האחרונה שאני אעשה, אבל אני תמיד נותן את ה-הופעה, תמיד כל שיר זה ה-שיר וכל היום זה ה-יום, ככה אני מנסה לפחות, כמובן שלא כל יום זה אפשרי. אני גם אומר 'הלוואי ואני אזכה להופיע ככה כל החיים', תמיד אני אומר 'אם תתנו לי חוזה שבו אני אחזור על אותה התקופה שאני עובר עכשיו לעד, אז אני אחתום עליו עכשיו'. אני מרגיש שזכיתי וכמה שאני אזכה אני היה שמח. אני בעיקר מרגיע את עצמי ואני אומר שבסוף זה לא בידיים שלי לגמרי, אני עושה את המוזיקה ובסוף האנשים מחליטים אם הם רוצים לבוא להופעה, אם הם רוצים לשמוע את השיר".

אתה מעדיף הופעות גדולות מאוד או קטנות יותר?
"אני מאוד נהנה מההופעות הגדולות, יש כזה קצת חשמל באוויר, זה פשוט מדהים. עשינו הופעה לפני כמה ימים בביתן 1 וזה היה פשוט מטורף. אבל אני, לטוב ולרע, מאוד מקצועי לגבי זה, אני עולה ואני מרגיש שאני פה לתת את העבודה שלי, את מה שאני עושה. אני מנסה כמה שיותר להנות אבל אני מאוד מרוכז בלהיות בתוך הדבר וכשאתה בתוך משהו אתה לפעמים לא שם לב. בגלל זה ההופעות עוברות לי נורא מהר, אני מגיע לשיר האחרון ואני לא מאמין שזה נגמר. אני מקווה ושמח שבגלל שאני ממש בתוך הרגע".