טלה

אתם דומיננטיים וביכולתכם ליזום ולפעול מתוקף תפקידכם אך יש לכם נטייה לאימפולסיביות ולחוסר סבלנות, שמתבטאות בתגובותיכם. ייתכן שתחושו ניתוק וצורך במרחב. שישי-שבת צפויים להיות אינטנסיביים מבחינה רגשית וילוו ברגשות טעונים וקונפליקט פנימי בין הצורך בחופש והרגשות; בראשון עד שלישי האנרגיה תתחזק ותהיה קלילה יותר, אופטימיות תורגש; בשלישי בצהריים עד חמישי הקריירה והיחסים בה יפעילו אתכם, אלה ימים טובים להשקעה ולתכנונים לטווח הארוך, שיחזקו אתכם בהמשך.

שור

שמרו על גישה מעשית ומציאותית, בעיקר במערכות יחסים. בקריירה אתם דומיננטיים ומשפיעים אך גם חסרי סבלנות. אתם מקדימים את זמנכם ורואים דברים קדימה אבל צריך סבלנות, כל דבר בעתו. שישי-שבת צפויים להיות רגישים במערכות יחסים, מה שישפיע גם על הקריירה ויתעוררו מתיחות בין הרצוי למצוי וצורך בשינוי; בראשון עד שלישי תחושו שחרור ואופטימיות.

תאומים

ייתכן שכספים יגיעו מירושות, ביטוחים או קרנות. אתם מקדימים את זמנה ורצוי שתהיו יותר סבלנים כדי שתוכלו ליישם את השקפת עולמכם. שישי-שבת צפויים להיות לחוצים מבחינה רגשית, מה שישפיע עליכם גם פיזית. נסו לשחרר שליטה; בראשון עד שלישי מערכות יחסים יסבו לכם אופטימיות ושמחה, אך יידרשו גבולות וסבלנות; שלישי בצהריים עד חמישי צפויים להיות רגישים ביחסים האינטימיים. תחושו ביטחון ויציבות וייתכן שגם רצון במחויבות ובעליית שלב ביחסים.

סרטן

מערכות יחסים נראות יציבות ובטוחות, כשהצד השני יוזם, מקדם את הקשר ומביע רצון לחזק את המחויבות. תיתכן התקדמות ביחסים בקרב מי שנמצאים בתחילת קשר. לצד השני יש נטייה לאימפולסיביות בתקשורת, נסו להיות סבלנים. שישי-שבת צפויים להיות אינטנסיביים מבחינה רגשית, בעיקר ביחסים רומנטיים או ביחסים עם הילדים. ייתכן שתחוו חוויות רגשיות עוצמתיות; בראשון עד שלישי האנרגיה תשתחרר והאופטימיות והקלילות יורגשו, אלה ימים טובים לפעילות גופנית; בשלישי בצהריים עד חמישי תחושו ביטחון.

אריה

מתיחות במערכות יחסים וצורך במרחב ובחופש. נסו לא לדרוש תשומת לב ולא לכפות את עצמכם על הצד השני, שחררו ותנו מרחב. אלה ימים טובים בעבודה, עם יוזמות, תוצאות והספק. בשישי-שבת האווירה בבית טעונה והרגשות אינטנסיביים, המתיחות ביחסים גורמת למאבק פנימי ולחוסר שקט, שחררו שליטה; בראשון עד שלישי צפויות הקלה ואופטימיות. תהיו דומיננטיים ותהיה נטייה לדרמטיות; שלישי בצהריים עד חמישי צפויים להיות טובים בעבודה, תהיו פעילים ויוזמים, תשיגו תוצאות ויהיה לכם הספק טוב.

בתולה

זהו שבוע טוב להיות פרקטיים, תראו תוצאות אחרי השקעה רבה ותוכלו ליישם רעיונות. אתם דומיננטיים בעבודה וצריכים מרחב לבטא את עצמכם. שישי-שבת צפויים להיות אינטנסיביים בסביבה הקרובה, שחרר שליטה על קרוביכם ותנו להם מרחב; בראשון עד שלישי האווירה בבית ובמשפחה קלילה ומשוחררת אך נדרשים גבולות; שלישי בצהריים עד חמישי יהיו טובים לביטוי עצמי.

מאזניים

אתם חשים יציבות וביטחון בבית ובמשפחה. היחסים המשפחתיים מעניקים לכם שקט ואיזון אך יש לכם נטייה לאימפולסיביות, נסו להיות סבלנים עם המשפחה הקרובה. בשישי-שבת ייתכנו הוצאות רבות, נסו לשלוט בכך; ראשון עד שלישי צפויים להיות אופטימיים ותחושו הקלה בסביבה הקרובה. אתם פופולריים ופתוחים, שמרו על גבולות עם קרוביכם; בשלישי בצהריים עד חמישי תחושו יציבות וביטחון בבית ובמשפחה.

עקרב

אתם נוטים להיות יוזמים ופעילים בסביבתכם הקרובה, היחסים עם קרוביכם מעניקים לכם ביטחון ויציבות, נסו לא לקחת אחריות על אחרים ושחררו שליטה. הירח במזלכם בשישי-שבת מעורר רגשות טעונים, צורך במרחב וקושי באינטימיות. קחו את המרחב שאתם זקוקים לו. שלישי בצהריים עד חמישי צפויים להיות רגישים עם קרוביכם.

קשת

אתם זקוקים למרחב וחשים חוסר סבלנות ועצבנות עם קרוביכם, השתדלו להתרחק. מבחינה כלכלית, אלה שבועות טובים עם הזדמנויות שיתנו לכם ביטחון לטווח הארוך, זהו זמן טוב להשקיע בתבונה. שישי-שבת צפויים להיות רגישים ואינטנסיביים, ייתכן שיצופו פחדים וחששות וייתכנו בלבול וחוסר ודאות; בראשון עד שלישי הירח במזלכם יביא עמו אופטימיות והקלה אך גם צורך לשמור על גבולות, בעיקר עם המשפחה; שלישי בצהריים עד חמישי צפויים להיות טובים מבחינה כלכלית, יוזמות והשקעות כלכליות שתבצעו עכשיו יניבו פירות בהמשך.

גדי

ונוס, מרס ומרקיורי במזלכם בזוויות הרמוניות מעניקים יציבות וביטחון במערכות יחסים. התקשורת נוטה להיות מעט אימפולסיבית וכדאי להיות סבלנים. זהו זמן טוב לתכנן את צעדיכם להמשך הדרך. בשישי-שבת צפויה רגישות חברתית. נסו לשחרר שליטה וקחו לעצמכם את המרחב שאתם זקוקים לו; בראשון עד שלישי תחושו הקלה ואופטימיות אך גם בלבול וחוסר ודאות; בשלישי בצהריים עד חמישי  הירח במזלכם יביא עמו רגישות, בעיקר במערכות יחסים.

דלי

אתם חשים צורך במרחב ובחופש, מתקשים עם אינטימיות לוחצת מדי וחשים עצבנות וחוסר סבלנות. נדרשים סדר וחשבון נפש. שישי-שבת צפויים להיות טעונים ורגישים בקריירה על רקע קונפליקט בין הצרכים שלכם לצרכים של התפקיד, היו סבלנים; בראשון עד שלישי תהיו פתוחים ופופולרים, אלה ימים טובים למי שעובדים עם קבוצות, קהל וארגונים גדולים, אך עליכם לשמור על גבולות עם אחרים; שלישי בצהריים עד חמישי צפויים להיות רגישים ויוקדשו לסדר ולבדיקה, שיביאו בסופו של דבר תחושת ביטחון, התפכחות ויציבות.

דגים

אתם חשים חוסר שקט, עצבנות וצורך במרחב ובחופש. מבחינה חברתית אתם יוזמים ופעילים ולוקחים על עצמכם אחריות, גם על אחרים, נסו להימנע מכך ושמרו על גבולות נכונים ובריאים מול הסביבה. שישי-שבת צפויים להיות רגישים וטעונים. השקפתכם קיצונית ואמוציונלית. נסו לשחרר שליטה ולהיות אובייקטיביים; ראשון עד שלישי טובים לפרסום והפצה של ידע וכישרון בקריירה; שלישי בצהריים עד חמישי צפויים להיות רגישים מבחינה חברתית, עם נטייה לקחת על עצמכם יותר מדי אחריות.