טלה

שבוע של התכנסות, חשבון נפש, הרהורים ובדיקה עצמית. ביחסים החברתיים נדרשים מרחב וחופש. ייתכן שתהיו פעילים מבחינה חברתית ותהיו מעורבים ביוזמות ובשינויים חברתיים. הירח המלא בשבת מביא עמו הצפות רגשיות, נטייה להחמיר עם עצמכם ועומס רגשי. אפשרו לעצמכם מנוחה. בשישי תהיו דומיננטיים עם נטייה לדרמטיות, לתגובות מוגזמות, לעצבנות ולאימפולסיביות; בשני אחר הצהריים עד רביעי יתאזנו מערכות היחסים; בחמישי צפויים רגישות וצורך בפרטיות ובמרחב.

שור

קשרים שמשפיעים על הקריירה עשויים להשתנות. אתם יוזמתיים, פעילים וזקוקים לעצמאות בקריירה. זהו זמן טוב להשתדרג ולקדם את עצמכם. הסמכות שלכם מורגשת, נסו לא להעמיס על עצמכם אחריות. הירח המלא בשבת יחזק את נוכחותכם וייתכן שיגרום להצפות רגשיות. בשישי האווירה בבית ובמשפחה סוערת ואתם חשים צורך במרחב. התקשורת מתוחה, נסו לא להיכנס לדרמות; בשני אחר הצהריים עד רביעי היחסים בעבודה יחזקו ויאזנו אתכם; בחמישי צפויים רגישות במערכות יחסים, נטייה למתיחות וצורך במרחב ובחופש.

תאומים

אתם סמכותיים ודומיננטיים בתפקיד אותו אתם ממלאים והשפעתכם בולטת. אתם נוטים לקחת אחריות יותר מהרגיל ומרגישים עומס. הירח המלא בשבת יביא עמו רגישות בבית ובמשפחה וכן הצפות רגשיות. בשישי תהיו אתם דומיננטיים בסביבה הקרובה ותהיה נטייה לדרמות מול קרוביכם; בשני אחר הצהריים עד רביעי ייתכנו הזדמנויות או התחזקות ביחסים הרומנטיים; חמישי צפוי להיות אינטנסיבי ולחוץ בעבודה. נסו לא להעמיס על עצמכם יותר מדי.

סרטן

אתם חשים אחריות ועומס ויש נטייה לירידת אנרגיה. ייתכנו אף עצבות ופסימיות. לקראת הירח המלא ייתכנו הצפות רגשיות, תנו לרגשות לעלות ולהשתחרר, כחלק מניקוי רגשי עמוק. בשישי תהיה נטייה לבזבוז ולהוצאות בלתי צפויות; בחמישי צפויה רגישות גבוהה ביחסים רומנטיים או ביחסים עם הילדים, וייתכנו מתיחות ואינטנסיביות רגשית. תחושו צורך במרחב ובפרטיות.

אריה

זהו שבוע של חשבון נפש והתכנסות. יש לכם נטייה לבדיקה וסדר פנימיים ותחושת אחריות וכובד רגשי, ייתכן שזה קשור לכספים שמגיעים אליכם או ליחסים האינטימיים. מערכות יחסים נמצאות בשינוי ואתם חשים צורך במרחב ובחופש. הירח במזלכם בשישי יגרום לרגישות ודרמות במערכות יחסים, נסו לתת ולקחת מרחב וחופש. הירח המלא בשבת עד שני יגרום לרגישות בתחום הכלכלי - חובות או כספים שצריכים להגיע אליכם. בחמישי האווירה בבית ובמשפחה תהיה טעונה ואינטנסיבית וצפויה מתיחות ביחסים. נסו לקחת את המרחב שאתם זקוקים לו.

בתולה

הירח המלא במזלכם בשבת מביא עמו הצפות רגשיות ותהליך של ניקוי ושחרור, בעיקר במערכות יחסים. תיתכן מתיחות ביחסים בימים אלו, נסו לא לקחת את הכל באופן רגשי. שישי צפוי להיות רגיש וייתכנו דרמות פנימיות; שני אחר הצהריים עד רביעי צפויים להיות טובים לאיזון כלכלי, למשא ומתן עם ממונים ולהטבות שכר; חמישי צפוי להיות אינטנסיבי עם קרוביכם, קחו מרחב.

מאזניים

אתם סמכותיים ולוקחים על עצמכם הרבה אחריות בעבודה. השתדלו להציב גבולות נכונים כדי לא להיפגע מבחינה פיזית. ביחסים הרומנטיים נדרשים מרחב ושינוי, נסו להיות סבלנים ולקחת את הזמן והמקום שאתם זקוקים להם. הירח המלא בשבת מביא עמו הצפות רגשיות ושחרור רגשות. אתם בתהליך ניקוי. מדיטציות ועבודה על הגוף יכולים להקל עליכם. בשישי תהיו דומיננטיים ומשפיעים מבחינה חברתית, אך נדרשת סבלנות יותר מהרגיל; בשני אחר הצהריים עד רביעי הירח במזלכם יחזק ויאזן את מערכות היחסים הרומנטיות; חמישי צפוי להיות מורכב מבחינה כלכלית, הימנעו מהוצאות גדולות ובלתי צפויות.

עקרב

ביחסים בבית ובמשפחה נדרש שינוי ויש צורך במרחב ובחופש. אתם פעילים ויוזמים ביחסים. אלה ימים טובים לביטוי יצירתי. למרות נטייתכם לקחת אחריות, נסו לא להעמיס על עצמכם. אתם שירותיים ומעניקים עזרה, שימרו על גבולות. בשישי תהיו דומיננטיים ומשפיעים בתפקידכם, נסו להימנע מדרמות ומתגובות מוגזמות; בשני אחר הצהריים עד רביעי צפויה רגישות, בעיקר ביחסים במשפחה; בחמישי הירח במזלכם יגביר את האינטנסיביות ואת המתיחות בבית ובמשפחה.

קשת

אתם דומיננטיים בבית ובמשפחה, לוקחים על עצמכם מחויבות ואחריות, נסו לא להעמיס על עצמכם יותר מדי. ביחסים עם קרובים נדרש שינוי ויש צורך במרחב ובחופש. אתם פעילים ויוזמים בסביבה הקרובה. הירח המלא בשבת מביא עמו רגישות בקריירה, ייתכן שיהיה עומס של משימות. בשישי תהיה לכם נטייה להיכנס לדרמות. אתם דעתניים אך נסו לשמור על טקט; שני אחר הצהריים עד רביעי יהיו טובים ביחסים החברתיים -  עם קרובים ולעובדים עם קבוצות, קהל וקהילות; בחמישי היחסים עם קרובים יהיו רגישים, ותצטרכו להתנתק ולהיות עם עצמכם.

גדי

ייתכנו הוצאות בלתי צפויות ושינויים כלכליים. נדרש מכם להיות יצירתיים. אתם לוקחים על עצמכם אחריות ומחויבות אך השתדלו להוריד מעצמכם עול של אחרים. הירח המלא בשבת גורם להצפות רגשיות ומשפיע על הראייה ועל ההסתכלות. אתם נוטים להיות רגשנים וקשה לכם להיות תכליתיים. בשישי חשוב להקשיב ללב ולהימנע מדרמות; שני אחר הצהריים עד רביעי יהיו טובים ליחסים בקריירה, לשיתופי פעולה כלכליים ועסקיים ולמשא ומתן; חמישי צפוי להיות רגיש ואינטנסיבי מבחינה חברתית. קחו את המרחב שאתם זקוקים לו.

דלי

מרס, ונוס ופלוטו במזלכם מאתגרים אתכם במערכות יחסים ומביאים אתכם לשינויים מרחיקי לכת. אתם זקוקים למרחב ולחופש יותר מתמיד. יש מתיחות ביחסים ועליכם להגיע להכרעות לגבי המשך הדרך. הירח המלא בשבת יביא עמו הצפות רגשיות, סדר ובדיקה פנימיים. תנו לרגשות לעלות ולהשתחרר, שכן אתם בתהליך ניקוי. שישי צפוי להיות מתוח במערכות יחסים וילווה בנטייה לדרמות. נסו לא ללבות את האש; בשני אחר הצהריים עד רביעי ראייתכם תתבהר; חמישי צפוי להיות אינטנסיבי ורגיש בקריירה, וילווה במתיחות ובעצבנות. נסו לשחרר שליטה.

דגים

ימים של חשבון נפש, סדר ובדיקה פנימית ונטייה לקחת אחריות ומחויבות. מערכות יחסים רגישות וצפויות הצפות רגשיות בהשפעת הירח המלא מולכם. זהו זמן למנוחה, למדיטציות, לאומנויות לחימה, ליצירתיות ולכל דבר שיכול לאזן אתכם. הירח המלא בבית הזוגיות ישפיע על מערכות יחסים, נסו לא לקחת אחריות על אף אחד אחר חוץ מעצמכם. בשישי תהיו דומיננטיים ומשפיעים בעבודה אך תהיה נטייה לדרמות. נסו לא להיסחף; בשני אחר הצהריים עד רביעי תוכלו להבין את המצב לעומק ולקבל החלטות; בחמישי השקפתכם תהיה קיצונית, נסו לשחרר שליטה ודעות נחרצות.