טלה

זהו זמן של התכנסות, חשבון נפש וסגירות מעגלים לקראת התחלות חדשות. ביחסים החברתיים יש מתיחות וקונפליקטים, יש לכם רצון במרחב וחופש מכולם, ולכן ייתכנו נתקים. שמרו על סבלנות. שישי-שבת צפויים להיות אינטנסיביים מבחינה רגשית; שבת אחר הצהריים עד שני צפויים להיות אופטימיים, ייתכנו נסיעה או טיול מעבר לים, שייתנו לכם אוויר לנשימה; בשלישי-רביעי צפויים עומס והשקעה בקריירה ותוכלו להגיע להישגים ולתוצאות; חמישי צפוי להיות מתוח וחסר שקט וילווה בעצבנות, נסו להיות סבלנים.

שור

הסמכות והשפעתכם מורגשות. אתם לוקחים על עצמכם הרבה אחריות וחשים עומס. השתדלו לא להעמיס על עצמכם יותר מדי ולשמור על גבולות. ביחסים בקריירה יש מתיחות וקונפליקטים, ייתכנו נתקים, היו סבלנים. בשישי-שבת מערכות יחסים מתוחות והרגשות אינטנסיביים, טעונים ומשפיעים על הכל, ייתכנו נתקים וצורך במרחב; בשבת אחר הצהריים עד שני צפויות הקלה ואופטימיות אך יש עדיין יש מתיחות  וכדאי לשמור על גבולות; בשלישי-רביעי גישה מעשית תעזור לכם לתכנן קדימה את צעדיכם, שמרו על פתיחות ועל יצירתיות; חמישי צפוי להיות לא רגוע ביחסים בקריירה, ייתכנו נתקים וצורך במרחב, שמרו על סבלנות.

תאומים

סמכותכם מורגשת, אתם לוקחים על עצמכם הרבה אחריות ועומס. ביחסים נדרשות סבלנות ותשומת לב, ייתכנו התרחקות או ניתוק בלתי צפויים. תפיסתכם לגבי היחסים עשויה להשתנות. שישי-שבת צפויים להיות רגישים פיזית וייתכנו לחצים; בשבת אחר הצהריים עד שני מערכות יחסים ייתנו לכם תחושת הקלה ואופטימיות, ייתכנו הזדמנויות חדשות לפנויים שביניכם; בשלישי-רביעי תחושו אחריות, סגירות מעגל רגשיות, נטייה לכובד והתפכחות; בחמישי תידרש מכם גישה סובלנית, הימנעו מקבלת החלטות אימפולסיביות, בעיקר ביחסים, התבוננו במצב והסיקו מסקנות.

סרטן

אתם נוטים לאמץ גישה בוגרת ומפוכחת ייתכן שאתם לוקחים על עצמכם אחריות ומעמיסים על עצמכם יותר מהרגיל. אתם חשים עצבנות וחוסר שקט שקשורים ליחסים, נסו להיות סבלנים. שישי-שבת צפויים להיות אינטנסיביים מבחינה רגשית, בעיקר ביחסים הרומנטיים או ביחסים עם הילדים. יש לכם נטייה לדרמות; בשבת אחר הצהריים עד שני תחושו קלילות, שחרור, רגיעה ביחסים ואופטימיות; בשלישי-רביעי מערכות היחסים יעניקו לכם תחושת יציבות וביטחון; בחמישי תחושו עצבנות וחוסר שקט, נדרשת מכם סבלנות, הימנעו מאימפולסיביות.

אריה

מתיחות במערכות יחסים, ייתכנו ניתוקים. אתם חשים צורך להשתחרר מיחסים לא מאוזנים. נדרשים סבלנות ומרחב. אתם מתפכחים ומסתכלים על המצב בצורה בוגרת מתמיד. שישי-שבת צפויים להיות טעונים בבית ובקרב המשפחה. יש לכם צורך בחופש ובמרחב, וזה משפיע על היחסים המשפחתיים; בשבת אחר הצהריים עד שני תחושו התחזקות, הקלה ואופטימיות; בשלישי-רביעי יהיו לכם הספק ותוצאות בעבודה. אתם עסוקים ולוקחים אחריות; חמישי צפוי להיות מתוח ביחסים וילווה בנתקים, בתחושת זרות ובהתרחקות, נדרשת מכם סבלנות.

בתולה

חשבון נפש ובדיקה במערכות יחסים. יש צורך בהצבת גבולות. התקשורת מבלבלת ולא ישירה. אתם חווים התפכחות ולקיחת אחריות. יחסים בעבודה מתוחים וייתכנו נתקים והתרחקות, היו סבלנים. בשישי-שבת צפויות רגישות ואינטנסיביות בסביבה הקרובה; בשבת אחר הצהריים עד שני האווירה בבית קלילה ואופטימית אך תיתכן מתיחות בזוגיות; שלישי-רביעי יהיו טובים להגשמת רעיונות; בחמישי צפויה מתיחות בעבודה עם ממונים, קולגות ולקוחות.

מאזניים

סמכותכם מורגשת בעבודה. ייתכן שמוטלת עליכם יותר אחריות מהרגיל, אך עליכם לשמור על גבולות. היחסים הרומנטיים או היחסים עם הילדים מאתגרים ואתם חשים צורך במרחב. שישי-שבת צפויים להיות מאתגרים בתחום הכלכלי, ייתכן שזה קשור ליחסים ולניתוקים בלתי צפויים. תמיכה עשויה להגיע מהעבודה; בשבת אחר הצהריים עד שני תחושו פתיחות, קלילות ואופטימיות בסביבה הקרובה; בשלישי-רביעי האווירה בבית תעניק לכם תחושת יציבות וביטחון, ותחושו הקלה ושחרור; בחמישי היחסים הרומנטיים או היחסים עם הילדים מתוחים ונדרשת סבלנות.

עקרב

אתם דומיננטיים וסמכותכם והשפעתכם בולטות. זהו זמן טוב להביא את עצמכם ל"מרכז הבמה" ולבטא את עצמכם, כל אחד בתחומו. עם ילדים רצוי לשמור על גבולות ברורים. הירח במזלכם בשישי-שבת יביא עמו ימים אינטנסיביים וטעונים מבחינה רגשית. תגובות קיצוניות ובלתי צפויות ייתכנו במערכות יחסים משפחתיות וזוגיות. שבת אחר הצהריים עד שני צפויים להיות אופטימיים; בשלישי-רביעי  תחושו יציבות והתפכחות; חמישי יתאפיין בחוסר שקט ביחסים המשפחתיים, עצבנות וצורך במרחב. נדרשת מכם סבלנות.

קשת

מתח מערכות יחסים עם קרובים, יש צורך במרחב על רקע הצורך להשתחרר מאנשים קרובים אליכם. צפויים חוסר סבלנות ועצבנות. אתם נוטים לקחת אחריות בבית ובמשפחה ויש עליכם עומס רב מהרגיל. שישי-שבת צפויים להיות אינטנסיביים, רגשות יצופו ויגרמו למתח ואף נתקים עם הסביבה. שחררו את הפחד ואת השליטה והקשיבו לאינטואיציות שלכם, כי יש אנשים שסיימו את תפקידם בחייכם; הירחל במזלכם בשבת אחר הצהריים עד שני יביא עמו שחרור והקלה מהימים הטעונים האחרונים, וצפויה אופטימיות; בשלישי-רביעי התחום הכלכלי יתייצב ויעניק לכם ביטחון לטווח ארוך, ייתכנו הזדמנויות להכנסות או רווחים לטווח הארוך; בחמישי צפוי חוסר שקט בסביבה הקרובה, אתם חשים צורך במרחב ובחופש, קחו אותם.

גדי

התחום הכלכלי מושפע ממערכות היחסים וייתכנו הוצאות בלתי צפויות. אתם נדרשים להיות סבלנים. סמכותכם מורגשת בסביבה הקרובה, ואתם נוטים לקחת אחריות על קרוביכם, השתדלו לא להעמיס יותר מדי. בשישי-שבת צפויות רגישות חברתית ונטייה לרגשות קיצוניים, ניתוקים וצורך בפרטיות; בשבת אחר הצהריים עד שני תחושו אופטימיות והקלה; בשלישי-רביעי הירח במזלכם מחזק את היציבות והביטחון, תוכלו לתכנן קדימה; בחמישי צפויה נטייה להוצאות בלתי צפויות ואימפולסיביות.

דלי

ייתכנו מתיחות, ניתוקים וצורך במרחב וחופש מהצד השני. חשוב שתקחו את המרחב והזמן שאתם זקוקים להם. שישי-שבת צפויים להיות רגישים בקריירה, מה שיחזק את המתיחות במערכות היחסים; שבת אחר הצהריים עד שני צפויים להיות אופטימיים, בעיקר מבחינה חברתית. אתם פופולריים ופתוחים, אלה ימים טובים מול קבוצות, קהל, קהילה וארגונים גדולים; בשלישי-רביעי צפויים סגירות מעגלים עם עצמכם. רגשות ישתחררו; בחמישי הירח במזלכם יחזק את הרגישות ביחסים. שמרו על סבלנות וקחו את המרחב לו אתם זקוקים.

דגים

אתם בימים של סגירות מעגלים וחשבונות נפש, לוקחים על עצמכם אחריות וחשים עומס. ביכולתכם להתפכח ולהשתחרר מאמונות, ראייתכם תתבהר. שישי-שבת צפויים להיות  אינטנסיביים וטעונים. השקפתכם נוטה להיות קיצונית, השתדלו לא לקבל החלטות נמהרות מדי; בשבת אחר הצהריים עד שני תחושו קלילות ושחרור אחרי ימים טעונים, בעיקר בקריירה; בשלישי-רביעי משימה או מחויבות שלקחתם על עצמכם מניבות פירות; בחמישי תחושו חוסר שקט ועצבנות ביחסים, ימים טובים להתבוננות.