טלה

האנרגיה מתחזקת. ביטוי עצמי ישיר וכנה יכול לרפא אתכם ולחזק את האומץ שלכם להתחבר לרצון שלכם. בשישי עד ראשון ענייני בריאות יעסיקו אתכם, הקשיבו לגוף ופעלו בהתאם; בשני-שלישי יידרשו איזון והקשבה במערכות יחסים, רצוי להיות ישירים וכנים מול הצד השני; רביעי-חמישי צפויים להיות טעונים, רגישים ואינטנסיביים.

שור

ביחסים חברתיים מתבצעות סגירות מעגלים. ביכולתכם להוביל קבוצות וקהילות אך אתם חשים צורך לשמור על גבולות עם אחרים. הרגישות החברתית גבוהה וסמכותכם מורגשת. זהו זמן טוב להתנדבויות קהילתיות וחברתיות. בשישי-ראשון תהיו ביקורתיים עם עצמכם ותתקשו לבטא את עצמכם מבחינה יצירתית; בשני-שלישי ליקוי הירח מביא עמו צורך באיזון ביחסים בעבודה בעיקר עם ממונים, קולגות ולקוחות. יש מתיחות בין הרצון לרצות לבין עמידה על דעתכם; רביעי-חמישי צפויים להיות אינטנסיביים במערכות יחסים, אתם חשים צורך במרחב.

תאומים

סגירות מעגלים ביחסים בקריירה. סמכותכם מורגשת, אתם דומיננטיים חברתית וביכולתכם להוביל מהלכים בקבוצות ובקהילות. בשישי עד ראשון האווירה בבית ובמשפחה ביקורתית, והרגישות בבית תשפיע על העשייה בקריירה ותיצור מתיחות ונטייה לאימפולסיביות; בשני-שלישי ליקוי ירח עשוי להביא הזדמנויות חדשות וגורליות ביחסים רומנטיים; רביעי-חמישי צפויים להיות רגישים בעבודה ובקריירה. האינטנסיביות הרגשית משפיעה על העבודה, אתם חשים צורך להפחית את הלחץ.

סרטן

אתם דומיננטיים ומובילים בקריירה ונדרשים להיות כנים וישירים. הסתכלות לא כנה על המצב תכניס אתכם לפנטזיות ותתקשו לממש את רצונכם. בשישי עד ראשון הסביבה הקרובה נוטה להיות ביקורתית ואתם נוטים להחמיר עם עצמכם, לעזור ולשרת קרובים; בשני-שלישי ליקוי הירח בבית ובמשפחה יביא לשינוי ביחסים המשפחתיים, שישפיע על העשייה ועל הקריירה שלכם. אתם חשים צורך לאזן את היחסים בבית ובמשפחה; רביעי-חמישי צפויים להיות אינטנסיביים ורגישים ביחסים הרומנטיים או ביחסים עם הילדים. ייתכנו ניתוקים, צורך במרחב וסגירות מעגלים.

אריה

האנרגיות מתחזקות. חשוב שתהיו אמיצים, כנים וישירים ולא תפחדו לומר את אשר על לבכם. אתם נוטים להיות דעתניים אך חשוב להתחבר ללב ולא רק להיות צודקים. בשישי עד ראשון התחום הכלכלי יהיה מאתגר, נדרש סדר; בשני-שלישי ליקוי הירח ישפיע על היחסים עם הסביבה הקרובה, ותחושו צורך באיזון ובהצבת גבולות; ברביעי-חמישי האווירה בבית ובמשפחה צפויה להיות אינטנסיבית וטעונה. ייתכנו ניתוקים, צורך במרחב וסגירות מעגלים.

בתולה

במערכות יחסים נדרשים גבולות ברורים. הנטייה לדפוס של מטפל-מטופל ביחסים לא בריאה לכם. ייתכנו סגירות מעגלים ופרידות. צפויה התחזקות פנימית אבל נדרשת מכם כנות לגבי רגשותיכם ועמדתכם. הירח במזלכם יגביר את הרגישות במערכות יחסים ואת הקונפליקטים, השתדלו לא להיות ביקורתיים מדי. ליקוי הירח בשני ישפיע על התחום הכלכלי. ברביעי-חמישי צפויה נטייה לאינטנסיביות בסביבה הקרובה - אחים, בני דודים, שכנים.

מאזניים

ליקוי הירח בשני במזלכם ישפיע על מערכות היחסים בחודשים הקרובים: הכרויות גורליות, פרידות, סגירות מעגל. הדברים לא יישארו כפי שהיו. נדרשים כנות וחיבור לאמת. שישי עד ראשון יוקדשו לניקוי, לטיהור רגשי, לסדר פנימי ולחיפוש גבולות. מומלצות מדיטציה, עבודה על הגוף ותזונה מאוזנת; בשני-שלישי ליקוי הירח במזלכם יגרום לאינטנסיביות ולהצפות רגשיות; ברביעי-חמישי תידרש תשומת לב לתחום הכלכלי. ייתכנו הוצאות בלתי צפויות, הקשיבו לאינטואיציות שלכם.

עקרב

השבוע צפויים סגירות מעגלים ביחסים או שינוי בגבולות. ייתכנו התאהבות או חוויה רגשית עוצמתית. שישי עד ראשון יוקדשו לעזרה, נתינה והתנדבות, חשוב ורצוי לשמור על גבולות בריאים עבורכם; בשני-שלישי ליקוי הירח יגרום לרגישות גבוהה ביחסים ארוכי טווח ויש צורך באיזון שיביא שינויים שישפיעו עליכם בחודשים הקרובים; ברביעי-חמישי הירח במזלכם יגרום לאינטנסיביות ביחסים הרומנטיים, ייתכנו ניתוקים רגשיים או פיזיים וסגירות מעגל מתוך השלמה.

קשת

סגירות מעגלים ביחסים משפחתיים. נטייה למניפולציות שמפעילות אתכם ולוקחות מכם אנרגיות. אתם דומיננטיים והכנות והישירות הטבעיות שלכם בולטות במיוחד. בשישי עד ראשון יטרידו אתכם משימות ומטלות שקשורות לקריירה. אלה ימים של סדר ובדיקה פנימיים; בשני-שלישי ליקוי הירח ישפיע עליכם מבחינה חברתית. ייתכן שמערכות יחסים ישתנו; רביעי-חמישי צפויים להיות אינטנסיביים ויתאפיינו ברגישות יתר. 

גדי

אתם נוטים לקחת על עצמכם אחריות ואשמה שקשורות לקרוביכם, שחררו מחויבות על אחרים והציבו גבולות ברורים לעצמכם ולסביבה. בשישי עד ראשון גישה פרקטית ותכליתית תעזור לכם לעבור את הימים הללו, נסו לשמור על סדר והגיון בריא; בשני-שלישי ליקוי הירח ישפיע על הקריירה, ובמיוחד על קשרים שקשורים בה, שמרו על גבולות נכונים מול אחרים; ברביעי-חמישי צפויה רגישות חברתית, עליכם לשמור על גבולות נכונים מול אחרים בקהילה או בארגונים.

דלי

ייתכנו בזבוזים, אובדן גבולות בכל הנוגע להוצאות והכנסות, אימפולסיביות ופיזור כלכלי. אתם דומיננטיים בסביבתכם הקרובה, וכנותכם וישירותכם מורגשות. בשישי עד ראשון תחושו צורך בסדר ובבדיקה פנימיים ותתקשו להתייצב. נדרשים סדר ובקרה בכספים שמגיעים לכם כמו קרנות, ביטוחים, ירושות וכדומה; בשני-שלישי ליקוי הירח ישפיע על תפיסתכם לגבי מערכות יחסים. השקפת עולמכם משתנה ויכולה לשנות את מצבכם ביחסים בחודשים הקרובים; רביעי-חמישי צפויים להיות אינטנסיביים בקריירה.

דגים

ייתכנו בלבול וחוסר ודאות ביחסים על רקע גבולות לא בריאים. ייתכנו סגירות מעגלים ביחסים מתוך השלמה. בשישי עד ראשון היחסים יתנהלו בדינמיקה של מטפל-מטופל ונדרשים איזון וגבולות נכונים הדדיים; בשני-שלישי ליקוי הירח יביא איתו צורך באיזון של היחסים, שינויים עמוקים ביחסים צפויים בחודשים הקרובים; ברביעי-חמישי צפויה נטייה לגישה רגשית וקיצונית שתשפיע עליכם באופן חיובי. חשוב ונכון לראות את המצב בצורה חדה ולא מתפשרת.