טלה
השפעתכם ומעמדכם בקריירה גדלים. אתם דומיננטיים אך נסיגת מרקיורי מעכבת יישום פרויקטים. יש לכם נטייה להתפזר והאנרגיה לא ממוקדת. זהו זמן טוב להתחזק מבחינה אנרגטית על ידי שהייה בטבע או מעבר לים. שישי-שבת טובים להנאות כמו אוכל טוב ומגע. ייתכנו הזדמנויות להתחזקות כלכלית; בראשון-שלישי צפויים גירויים רבים. רצוי לסנן ולנסות להיות ממוקדים. ייתכנו חוסר שקט ומתח; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא יגרום לרגישות גבוהה בבית ובמשפחה, וייתכנו הצפות רגשיות ונטייה לקחת דברים באופן אישי.

שור
רצוי לנקוט בגישה מעשית ומתוכננת בשבוע הקרוב. נסו לראות לטווח הארוך. ימים מאתגרים ליישום יוזמות הלכה למעשה. האנרגיה לא ממוקדת ולכן רצוי לנצל את הימים לתכנון ופחות לעשייה. הירח במזלכם בצמידות יופיטר בשישי-שבת יביא עמו ימים טובים להנאות כמו אוכל טוב ומגע. בתחום העסקי עשויות להיות הצלחות בימים אלו, וייתכנו השקעות לטווח ארוך. בראשון עד שלישי ייתכנו בזבוזים מיותרים, היו ערניים לכך; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא ישפיע על הקשרים בסביבה הקרובה ותהיה נטייה לקחת הכל באופן אישי.

תאומים
הצבת גבולות במערכות יחסים הכרחית השבוע, שכן הצד השני מנסה ליזום ולקדם את הקשר אך יש נטייה לאבד גבולות וייתכנו מתיחות וצבירת כעסים. נסו להימנע מאימפולסיביות ומחוסר סבלנות. בשישי-שבת צפויה רגישות פיזית. זהו זמן טוב להשתחרר רגשית דרך הגוף באמצעות אומנויות לחימה, יוגה, מגע ומדיטציה; בראשון עד שלישי הירח במזלכם יגביר את חוסר השקט וחוסר הסבלנות. יש סביבכם גירויים ועניין, אך נסו לא להתפזר, על רקע הנטייה לעומס מנטלי; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא ישפיע על התחום הכלכלי, וייתכן שתיסגר עסקה טובה.

סרטן 
מערכות יחסים דומיננטיות בשבועות הקרובים, והן יכללו חשבונות נפש וסגירות מעגלים. בעבודה אתם יוזמים ופעילים אך נוטים להתפזר ולבזבז אנרגיה, נסו להיות ממוקדים. בשישי-שבת אתם צפויים ליהנות מפופולריות חברתית. כיף בחברתכם כי אתם משרים ביטחון ויציבות; ראשון עד שלישי יוקדשו להתבוננות. צפויים עומס מנטלי וחוסר שקט. כתיבה, מדיטציה, אומנויות לחימה, יוגה וכל דבר אחר שממקד מחשבות יכול לעזור לכם; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא במזלכם עלול להביא עמו רגישות והצפות. מערכות יחסים צפויות להיות רגישות והאמוציות גבוהות. טוב לבטא את עצמכם רגשית בדרך יצירתית. 

אריה
אתם דומיננטיים ומשפיעים בעבודה. יש לכם נטייה להתפזר ולבזבז אנרגיה, שימרו על גבולות. אתם יוזמים ופעילים אך נוטים להיות לא ממוקדים. ביטוי יצירתי יכול להתאים. ביחסים בבית ובמשפחה נדרש מרחב וייתכן שיהיו נתקים.
בשישי-שבת צפויים הישגים והצלחות בקריירה. ההשקעה והיציבות שלכם קוצרות פירות; בראשון עד שלישי צפויים גירויים רבים ונטייה לחוסר סבלנות ולחוסר שקט. נסו לא להיות אימפולסיביים; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא יביא עמו הצפות רגשיות ורגישות, שילוו בבלבול וחוסר ודאות. יש לכם צורך בהתכנסות פנימה, אלה  ימים טובים לשהות בבית במחיצת משפחה, שכן יש לכם צורך בחום ובשייכות.

בתולה 
אתם דומיננטיים. השתדלו להיות ממוקדים ולא להתפזר, שימרו על גבולות עם הסביבה ועם עצמכם, השתדלו לא להיות נוקשים עם עצמכם ולא לקחת עליכם אשמה מיותרת. בשישי-שבת השקפה מעשית ויצירתית תעניק לכם אופטימיות. שהייה בטבע מומלצת בימים אלו; בראשון עד שלישי תהיה לכם נטייה להיות לא ממוקדים וחסרי שקט, נסו להמנע מיוזמות אימפולסיביות; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא יגרום לרגישות, בעיקר חברתית. אלה ימים טובים להתנדבות.

מאזניים 
אתם דומיננטיים בבית ובמשפחה. יש לכם נטייה לקחת על עצמכם אחריות ואשמה שקשורות למשפחה, אך רצוי לנסות לשחרר את העומס מעצמכם. אתם יוזמים ופעילים בסביבה הקרובה אך מתפזרים, נסו לא לבזבז אנרגיה ולהיות ממוקדים. שישי-שבת טובים להנאה מתענוגות החיים כמו אוכל טוב ומגע. כספים שמגיעים לכם מחזקים את תחושת הביטחון והיציבות; בראשון עד שלישי צפויים גירויים רבים ותחושת חוסר שקט וחוסר מיקוד. יש לכם נטייה לומר את דעותיכם באימפולסיביות ובחוסר סבלנות, השתדלו לסנן את הרעש החיצוני; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא יגרום לרגישות בקריירה. באמצעות נתינה ואכפתיות תוכלו להשפיע בתפקיד אותו אתם ממלאים.

עקרב 
במערכות יחסים צפויים נתקים ויש צורך במרחב. יוזמות כלכליות עלולות להיות לא מהימנות כרגע. יש לכם נטייה לקחת אחריות ואשמה אך רצוי לשחררו מעצמכם את העומס הזה. שישי-שבת צפויים להיות רגועים יחסית במערכות יחסים, הצד השני יעניק לכם תחושה של יציבות וביטחון למרות הצורך בשינוי; בראשון עד שלישי צפויים עומס מנטלי, חוסר שקט, חוסר סבלנות ועודף מחשבות וניתוחים שכלתניים. כתיבה אינטואיטיבית או שיחה עמוקה עם מישהו קרוב יכולים לעזור לכם להתאזן; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא יציף אינפורמציה רגשית ונטייה לקחת הכל באופן אישי. גישה מכילה ונתינה עשויות לעזור.

קשת 
אתם נוטים להתפזר ולאבד פוקוס, בעשייה ובחשיבה. כדאי לנסות לשמור על האנרגיה באמצעות אומנויות לחימה, יוגה, מדיטציה או כל דבר שיעזור למקד אנרגיה. שישי-שבת טובים להנאה מהישגים בעבודה. כל מה שקשור להנאות הגוף  - אוכל טוב, מגע, טיפוח - טובים בימים אלו; בראשון עד שלישי תידרש סבלנות במערכות יחסים, שכן יש נטייה לחוסר שקט. גירויים חיצוניים ואי הצבת גבולות עלולים להפריע ליציבות היחסים. נסו לסנן הפרעות והיו סבלנים; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא יביא עמו רגישות וצורך להתכנס בתוך עצמכם. רגשותיכם אינטנסיביים ויש לכם צורך בשייכות ובחום. זמן טוב לבלות עם משפחה וקרובים.

גדי 
אנרגיית העשייה והיוזמות חלשה וכדאי להמתין ולא לדחוף קדימה יוזמות. בשישי-שבת תחושו סיפוק והצלחה. ייתכן שיחסים רומנטיים או יחסים עם הילדים יגרמו לסיפוק ולהערכה עצמית גבוהה; ראשון עד שלישי יהיו עמוסים בגירויים, באינפורמציה ובאירועים בעבודה. כדאי לסנן רעשי רקע ולנסות להתמקד בעיקר. הציבו לעצמכם גבולות ברורים; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא בבית מערכות היחסים יגרום לרגישות ביחסים אך גם לתחושת ביטחון, שייכות, משפחתיות ויציבות.

דלי
אתם פעילים ויוזמים אבל השתדלו לא לבזבז אנרגיות, כי יש לכם נטייה להתפזרות וקושי למקד את העשייה. ייתכן שמכרים וחברים מהעבר יחזרו לחייכם. בשישי-שבת תחושו ביטחון למרות הצורך בשינוי; ראשון עד שלישי ילוו בעודף גירויים, מידע ותקשורת עם אחרים, יש לכם נטייה להתפזר ולאבד אנרגיה ופוקוס. ביטוי רגשי יצירתי כמו כתיבה יכול לעזור למקד מחשבות ואנרגיה; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא בבית העבודה והשגרה יביא עמו ימים רגישים וצורך בשייכות. אלה ימים טובים לעוסקים בטיפול.

דגים
יש לכם קושי בקריירה על רקע נטייה לפיזור ואובדן אנרגיה וגבולות. כדאי השבוע להיעזר באומנויות לחימה, יוגה, מדיטציה וכל דבר אחר שיעזור למקד את האנרגיה. בשישי-שבת תחושו ביטחון ויציבות מול קרוביכם - אחים, בני דודים ושכנים; בראשון עד שלישי האווירה בבית תהיה תוססת ומלאת גירויים. נסו לשמור על גבולות עם קרוביכם והיאזרו בסבלנות. יש לכם נטייה לחוסר שקט ולעצבנות; בשלישי אחר הצהריים עד חמישי הירח המלא יגביר את הרגישות ביחסים הרומנטיים ו/או ביחסים עם הילדים. תיתכן חוויה רגשית עוצמתית.