טלה

נטייה לפתיחות ולאופטימיות ביחסים ובהשקפת העולם. אתם נוטים לתת אמון באנשים אך הציבו גבולות ברורים. יש לכם נטייה לשיפוט לא נכון. אתם אופטימיים ונוטים להאמין בטוב, רצוי שתהיו מחוברים למציאות. בשישי-שבת צפויה רגישות חברתית, ייתכן ויהיה לכם צורך בחופש, במרחב ובשהייה עם חברים; בראשון-שני צפויים רגישות, התכנסות, חשבון נפש ובדיקה פנימית. ייתכנו בלבול וחוסר ודאות; בשלישי-רביעי הירח במזלכם מחזק את האנרגיה ואת ההתלהבות. הכעס צף ורצוי לתעל את האנרגיה לספורט ולעשייה; חמישי צפוי להיות טוב מבחינה כלכלית, ייתכנו הישגים והצלחות בתחום.

שור

זהו שבוע טוב להיות מעשיים ומציאותיים ולהסתכל לטווח הארוך. זהו זמן טוב לתכנונים קדימה ולראייה מפוכחת לגבי העתיד. ביכולתכם ליישם ולהיות תכליתיים. רעיונות כלכליים והשקעות יכולים להניב פרי בהמשך. בשישי-שבת צפויה רגישות בקריירה. גישה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסה יכולות להוביל לשינוי גדול בעתיד. ייתכן שינוי שנראה כרגע לא מציאותי ומקדים את זמנו; בראשון-שני צפויה רגישות חברתית. ימים טובים להתנדבות, לנתינה ולאמפתיה אך חשוב להציב גבולות נכונים ולא לאבד את עצמכם בשביל אחרים; בשלישי-רביעי צפויה התחזקות רגשית. ברצונכם לבטא את הרגשות שלכם, אך אתם מתקשים לעשות זאת ונדרשת סבלנות; חמישי יהיה טוב להשקעות כלכליות לטווח הארוך וגם לתענוגות החיים - אוכל טוב, מסאז' וכדומה.

תאומים

הזדמנויות חדשות לפנויים שביניכם, ולאלו שנמצאים בקשרים, יוכלו לחוות חוויות משמחות כמו נסיעות או לימודים. הציבו גבולות כשצריך. בראשון-שני צפויה רגישות בקריירה. יש על כתפיכם אחריות ועומס רגשי, השתדלו להציב גבולות ולא לקחת על עצמכם את כל העומס; בשלישי-רביעי צפויות התלהבות והתקדמות במערכות יחסים; חמישי צפוי להיות טוב ליצירתיות ולביטוי רגשי.

סרטן

ביחסים בעבודה נדרשת הצבת גבולות - עם ממונים, קולגות או לקוחות. התקשורת פתוחה ואתם חשים אופטימיות וקלילות. הזדמנויות נפתחות בעבודה. מערכות יחסים מתחזקות ומתייצבות ויש רצון במחויבות לטווח הארוך. בשישי-שבת תוכלו לראות אובייקטיבית ובפתיחות את מצבכם. צפויות תובנות והארות ותחושו שחרור רגשי; בראשון-שני צפויה רגישות. האינטואיציות חדות ויש לכם נטייה לחשבון נפש והסתכלות רחבה על המצב; בשלישי-רביעי תהיו דומיננטיים ותובילו מהלכים ויוזמות בקריירה. אלה ימים טובים לבטא את רצונכם ואת סמכותכם; בחמישי  הרגישות וההשפעה החברתית מורגשות. אתם נוטים להיות פתוחים וחברותיים ולצאת מהטריטוריה המוכרת.

אריה

ייתכנו חוויות רומנטיות אך תצטרכו להיות ממוקדים ומחוברים למציאות ולא לשגות באשליות. שימרו על רגליים על הקרקע. אתם יוזמים, משפיעים ופעילים בעבודה, טוב לתכנן השבוע לטווח הארוך; בשישי-שבת בני הזוג יזדקקו למרחב ולחופש ותחושו נתק רגשי ביחסים. תנו להם את המרחב שלו הם זקוקים; בראשון-שני צפויות רגישות פנימית, אינטואיציות חזקות ונטייה להתפכחות; בשלישי-רביעי צפויות התחזקות אנרגטית והתלהבות. רעיונות ליוזמות עולים; חמישי צפוי להיות טוב להשקעה בקריירה, ייתכנו התייצבות והישגים כתוצאה מהשקעות בעבר.

בתולה

האווירה בבית אופטימית ופתוחה. ביחסים המשפחתיים נדרשות הצבת גבולות וראייה נכונה של המציאות. זהו שבוע טוב ליוזמות ולתכנונים להגשים רעיונות יצירתיים שיכולים להשפיע על אחרים. בשישי-שבת תזדקקו לחופש ולמרחב; בראשון-שני צפויה רגישות במערכות יחסים ויהיה לכם צורך בגבולות נכונים ובריאים. ראייה מפוכחת תעזור; בשלישי-רביעי צפויים התחזקות, התלהבות ורצון לבטא את עצמכם, אך נדרשת סבלנות; בחמישי רצוי לנקוט בגישה מעשית. הזדמנויות כלכליות טובות עשויות להגיע, היו פתוחים ואל תפחדו לקחת סיכונים.

מאזניים 

ביחסים עם הסביבה הקרובה נדרשים גבולות. אלה ימים טובים לחוויות עם קרובים, לנסיעות וללימודים. האווירה בבית ובקרב המשפחה מעניקה תחושת ביטחון ויציבות. בשישי-שבת טוב לתפוס מרחק ולקחת חופש; ראשון-שני צפויים להיות רגישים בעבודה. חשוב להציב גבולות ברורים בכל הנוגע להשקעה שלכם וגם מול הממונים, הקולגות והלקוחות; חמישי צפוי להיות טוב מבחינה כלכלית. ייתכן שכספים יגיעו אליכם, לאו דווקא מעבודה. זהו גם יום טוב ביחסים האינטימיים.

עקרב

נטייה לבזבוז וקושי לשמור על גבולות בתחום  הכלכלי. ייתכנו הכנסות ורווחים אך ישנו קושי להתאזן. אתם דומיננטיים בסביבה הקרובה, יוזמים ומשפיעים ונוטים להיות אחראים על קרוביכם. בשישי-שבת תחושו צורך במרחב וחופש, תרצו להתנתק ולהיות עם עצמכם; ראשון-שני צפויים להיות רגישים ביחסים הרומנטיים או ביחסים עם הילדים. תיתכן חוויה רגשית עוצמתית, כמו התאהבות; בשלישי-רביעי תהיו יוזמים ופעילים בעבודה. תובילו תהליכים ותוכלו לבטא את עצמכם ואת רצונכם; חמישי יהיה טוב למערכות יחסים, תחושו יציבות וביטחון וגם חופש ומרחב.

קשת

במערכות יחסים נדרשים גבולות, כי יש לכם נטייה להיסחף. הזדמנויות חדשות ליחסים לפנויים. יוזמות ותכנונים כלכליים לטווח הארוך יניבו פירות בהמשך. בשישי-שבת תחושו צורך במרחב; בראשון-שני צפויה רגישות בבית ובמשפחה, עליכם להציב גבולות ברורים; בשלישי-רביעי צפויה התחזקות אנרגטית. היחסים מתבהרים ומתחזקים; בחמישי צפויים הישגים והצלחות בעבודה.

גדי

שמש ומרס במזלכם מחזקים אתכם. ביכולתכם לתכנן וליזום תהליכים לטווח הארוך שיניבו פירות. יציבות וביטחון מורגשים בעשייה. אתם דומיננטיים ומובילים מהלכים. בשישי-שבת הסתכלות אובייקטיבית, פתוחה ויצירתית תוכל להביא שינוי בתחום הכלכלי ולחזק אתכם בהמשך; בראשון-שני צפויה רגישות בסביבה הקרובה, יש להציב גבולות ברורים; בשלישי-רביעי האווירה בבית ובמשפחה סוערת, ומלווה בנטייה למתיחות ולתסכול. ייתכן שכעסים יעלו, נסו להיות סבלנים; בחמישי ייתכנו הישגים יצירתיים.

דלי

ביחסים חברתיים נדרשים גבולות נכונים כי יש לכם נטייה להיסחף. קשה ליזום ולפעול כרגע ולכן כדאי להמתין ולהיות סבלנים. אתם חשים עייפות וקושי בהתחלות וביוזמות. הירח במזלכם בשישי-שבת מביא עמו פתיחות, צורך במרחב והבנה שנדרש שינוי. בראשון-שני נדרשים גבולות ובקרה על ההוצאות וההכנסות כי יש לכם נטייה לבזבוז; בשלישי-רביעי צפויה התחזקות אנרגטית, תהיו יוזמים ופעילים מבחינה חברתית ותוכלו להוביל תהליכים; בחמישי תחושו ביטחון לעשות את הצעדים הנדרשים לשינוי בבית ובמשפחה.

דגים

ביחסים בקריירה נדרשים גבולות. מבחינה חברתית אתם דומיננטיים, משפיעים ויוזמתיים, ונוטים להיות אחראים וסמכותיים. זהו שבוע טוב למדריכים ולעובדים עם קבוצות או קהל או ארגונים גדולים. שישי-שבת יוקדשו להתבוננות פנימית, תוכלו להגיע לתובנות ולהארות. אלה ימים טובים למדיטציה; בראשון-שני הירח במזלכם יגביר את הרגישות ודורש הצבת גבולות; בשלישי-רביעי יוזמות כלכליות יחזקו אתכם אך תידרש סבלנות.