פסטיבל היין של פתח תקווה חוזר זאת השנה השלישית. באי הפסטיבל, שיימשך יומיים, ייהנו מדוכני יין של עשרות יקבים, דוכני מזון ופוד-טראקים ומוסיקה, כאשר כל אורח ואורחת יקבלו עם כניסתם גביע יין וייהנו משלל טעימות חופשיות של יקבי היין המציגים במקום.

שיאו של הערב הראשון (יום רביעי ה-19.6) הוא מופע של הזמרת שירי מימון ושיאו של הערב השני (יום חמישי ה-20.6) היא הופעה של הזמר רותם כהן, בשני הערבים בטרם יעלה המופע המרכזי תתקיים הופעה. ביום רביעי מוזס סי עם "חתום בנשיקה", וביום חמישי רוקברי סיסטרס עם "ערב מהסרטים".

ראש העירייה רמי גרינברג: "לאור הצלחת פסטיבל היין, החלטנו גם השנה לקיים את הפסטיבל במשך יומיים. על אף המצב והלחימה המתמשכת, החלטנו בכל זאת לקיים את הפסטיבל מתוך אמונה כי יש להמשיך ביצירה ובעשייה, ולאפשר לציבור רגעי שמחה ונחת. פתח תקוה הפכה למעצמה של אירועי תרבות ספורט ופנאי ומקיימת שפע של אירועים עירוניים וקהילתיים. במהלך השנים האחרונות נפתחו היכלי תרבות בשכונות המאפשרים לצרוך תרבות קרוב לבית, פתחנו את שלוחת בית הספר למוסיקה רימון, הקמנו את תיאטרון הדופנ ואת מתחם היוצרים אמסטרדם 11 ועוד ועוד. גם השנה אני מזמין את כל תושבי ותושבות העיר לבוא לפסטיבל היין, לטעום יין ממגוון היקבים המציגים במקום וליהנות".

רכישת כרטיסים באתר העירייה, הכניסה בתשלום סמלי בסך 20 שקלים.