בפעם השביעית: עיריית פתח תקווה תקיים את סטריטבול פתח תקווה 3*3, בין התאריכים 19-20 ביוני, בפארק יצחק אוחיון בעיר. 

האירוע המרכזי של הסטריטבול יוקדש לזכרו של סמל עמית הוד זיו ז"ל, לוחם בגדוד 71, עוצבת ברק (188) שנפל בפעילות מבצעית במהלך מלחמת חרבות ברזל.

עמית, שהיה בן 19 בנופלו, שיחק בקבוצות הנוער של מכבי פ"ת בכדורסל עד לגיוסו לצה"ל. עיריית פ"ת תקיים בסטריטבול, טקס מיוחד לזכרו ביום חמישי (20.6) בשעה 19:00, במעמד ראש העירייה רמי גרינברג, שחקני ומאמני קבוצת מכבי פ"ת בכדורסל, בני משפחתו וחבריו. 

סמ''ל עמית הוד זיו ז''ל  (צילום: באדיבות המשפחה)
סמ''ל עמית הוד זיו ז''ל (צילום: באדיבות המשפחה)

גרינברג: "סטריטבול פתח תקווה הפך למסורת ספורטיבית בעיר. זוהי חוויה מהנה וחגיגה ספורטיבית בה לוקחים חלק כל חובבי משחק הכדורסל, בכל הגילאים, כל אלה ש'חיידק' הכדורסל דבק בהם. השנה נקדיש את טורניר הסטריטבול ללוחם עמית הוד זיו ז"ל, ששיחק שלוש שנים במועדון הכדורסל מכבי פ"ת כדורסל ונפל במלחמת חרבות ברזל. עמית היה שחקן מצוין וחבר אהוב ונערץ על חבריו ומשפחתו ולכבוד הוא לנו להקדיש את האירוע לזכרו". 

סטריטבול פתח תקווה, נערך ביוזמת אגף הספורט העירוני בניהולו של משה רנד ובהפקת חברת אלטרנטיבה 1. מאות כדורסלניות וכדורסלנים, מקצועיים וחובבנים, במגוון קטגוריות גיל שונות, צפויים ליטול חלק בעשרות משחקי הסטריטבול שייערכו ב-8 מגרשים, במהלך ימי התחרות. במקביל למשחקים ,ייערכו במגרש המרכזי תחרויות כדורסל אטרקטיביות לכל המשפחה ובניהן תחרויות קליעה ייחודיות (שיהיו פתוחות גם לקהל הרחב), תחרויות שלשות, הטבעות ועוד.