עיתונאי ערוץ 7 יצא אתמול (ראשון) נגד מיכל קסטן-קידר, אלמנתו של סא"ל דולב קידר שנהרג במבצע צוק איתן ושנאמה אמש בעצרת השמאל בכיר רבין. בטור שכותרתו "הרגה את בעלה ובוכה שהיא אלמנה", מתייחס הוברמן לדבריה של קסטן-קידר שאמרה בעצרת: "כמה ילדים כמו שלי יאבדו את האבות שלהם? כמה הורים אומללים יאבדו את הבנים שלהם עד שהמדינה שלנו תבין שאין ברירה - חייבים להגיע להסדר? אנחנו את דולב שלנו כבר איבדנו. דבר לא יחזיר לנו אותו. אבל צריך למנוע את ההרוגים הבאים. הייתי נותנת הכול כדי למנוע את המלחמה האחרונה. את זה כבר לא אצליח, אבל אני מבקשת מכם בשבילי, בשביל הילדים שלי. אני מתחננת בפניכם. מגיעה לנו תקווה. מגיעים לנו חיים אחרים, טובים יותר. בבקשה, תעשו כל מה שאתם יכולים כדי למנוע את המלחמה הבאה".

הוברמן מאשים את קסטן-קידר שהיא גרמה למותו של בעלה "רק בגלל שלפני עשר שנים היו אנשים שהקשיבו לדעות כמו שלך, הקשיבו לגנרלים המזדקנים דוגמת מאיר דגן שעמד לצידך על הבמה, אשר הרעיפו על הציבור עצות מלומדות שחייבים לסגת חד-צדדית מרצועת עזה, כי אחרי הנסיגה המצב הביטחוני של ישראל יהיה טוב יותר, לא יהיו עוד מלחמת מהרצועה, ובטח לא יירו משם רקטות".

עוד כותב הוברמן, שאנשים כמו קסטן-קידר, פתאים, האמינו לגנרלים "כי הם גנרלים ומה שהם עשו למען המדינה וכו' וכו'". זו האמת: בגללם ובגללך, בגלל אלו שהטילו את כל כובד משקלם הביטחוני למען היציאה מהרצועה, בגלל אלו שכיום את קוראת להקשיב להם, בגלל שלא הקשיבו לאלו שהזהירו מפני הנסיגה - את איבדת את בעלך, הוריו איבדו את בנם, והילדים שלך איבדו את אבא שלהם". 

"סליחה על הקלישאה החבוטה" מסיים הוברמן את טורו, "אבל הנאום שלך הוא בדיוק, אבל בדיוק, הדוגמא למי שהורגת (גם אם בעקיפין) את הבעל שלה, ואז בוכה שהיא אלמנה....".