מיכאל כהנא בן ה-11 סובל מפגם מולד בליבו וזקוק לעבור ניתוח השתלת לב בדחיפות בארצות הברית. המשפחה, שעתידה לנדוד ליבשת אחרת לזמן ממושך, מבקשת את עזרת הציבור במימון. "בני עדיין מאושפז בשניידר ומצבו לא כל כך טוב, הוא זקוק להשתלת לב בדחיפות. הוא סובל מפגם מולד ובמהלך 11 שנים הצלחנו להחזיק מעמד באמצעות תרופות", סיפרה הבוקר (רביעי) אמו, מאור כהנא, בתוכניתה של אילה חסון ב-103FM.

"מיכאל הוא ילד שמח, חברותי, שפעל במסגרת הגבולות המותרים לו. בחמשת החודשים האחרונים חלה התדרדרות במצב ליבו ולצערי אין מספיק השתלות בישראל והיא נדרשת להתבצע בחו"ל", סיפרה כהנא. "מחיר של השתלה שכזו הוא מיליוני דולרים. מערכת הבריאות בארץ מסייעת לנו בתמיכה איך אינה יכולה לממן לנו את השהות של המשפחה בחו"ל עם הבן. שנינו (ההורים) נאלצים להפסיק לעבוד ולעבור לחו"ל תוך ניהול של שני בתים במדינות שונות בו זמנית".
 
"אנחנו יודעים איך זה מתחיל אך אנחנו לא יודעים איך זה יסתיים", שיתפה האם, "אנחנו צפויים לשהות בארצות הברית כמה חודשים וזה עלול להתארך עד שנה. בינתיים בנותינו הצעירות יישארו בארץ. הקמנו מערכת קמפיין לאיסוף כספים כדי לממן את השהות בחו"ל. אנחנו פועלים עם העמותה 'מאבק לחיים' ופתחנו עמוד פייסבוק בשם 'לב למיכאל' עם כל הפרטים לתרומות".
 


אילה חסון חתמה את השיחה באיחולים לשנה טובה ורפואה שלמה: "אנחנו ב-103FM מחזיקים לכם אצבעות ומקווים שכוחה של הרשת יסייע לכם להשיג את מימון השהות בארצות הברית".
לתרומות חפשו 'לב למיכאל' בפייסבוק: https://www.facebook.com/aheartformichael/?ref=br_rs