בני זוג המתגוררים במרכז הארץ, הבעל בשנות השישים המאוחרות לחייו והאישה באמצע שנות הארבעים - עבור שניהם אלה נישואין שניים. לבעל שני ילדים מנישואיו הקודמים וילד מנישואיו הנוכחיים. לאישה ילד אחד מנישואיה הקודמים.

הבעל מתחום החשבונאות ובבעלותו משרד גדול. לצד עבודתו הוא  גם פועל בתחום הנדל"ן בדרום הארץ בפרויקטים גדולים. במהלך השנים, צבר הון רב ורכש מספר דירות. בני הזוג חיו ברווחה כל השנים, אבל לאחרונה התגלעו ביניהם מחלוקות. 

הוריו טוענים שאת אשתו מעניין רק הכסף (צילום: Shutterstock)
הוריו טוענים שאת אשתו מעניין רק הכסף (צילום: Shutterstock)

האישה, באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוענת בין היתר כי בשנה האחרונה שמעה כמה שיחות בהזדמנויות שונות, של בעלה עם הוריו וילדיו מהנישואים הקודמים, בהן הוריו מפצירים בו להעביר חלק מהרכוש על שמם כדי "שאשתך, שכל מה שמעניין אותה זה כסף, לא תהנה מהרכוש הרב שצברת בזכות עבודתך הקשה".

מאז אותה שיחה - שרק במקרה נשמעה - התוודה הבעל כי הוריו דואגים לעצמם ורק לילדים שלו מנישואיו הראשונים "את לא מעניינת אותם", הוא נהג לומר לי והוסיף: "התעלמת מקיומם 15 שנים. אפילו פעם אחת לא הזמנת את ההורים שלי לחג אצלנו". בנוסף, הוא אף פנה לאשתו וביקש ממנה להתגרש.

גדלי ושרין סולן  (צילום: יח''צ)
גדלי ושרין סולן (צילום: יח''צ)

בין היתר, טען כי אשתו מתעללת בו ומנה שלושה מקרים שבהם "אשתי כלאה אותי בחדר במשך שלושה ימים וניתקה אותי מהעולם". במקרה אחר לדבריו, היא הכתה אותו ובמקרה נוסף מנעה ממנו אוכל ונעלמה מהבית לשבוע ימים. "החיים הפכו לבלתי נסבלים". עוה"ד סולן טענה כי הלקוחה שלה מכחישה את טענות הבעל להתעללות וכליאה.

להיפך. היא טוענת כי בעלה נעלם לימים שלמים להוריו, נוהג לשוחח עמם שעות בטלפון ומתעלם מקיומה של אשתו. "בעלי קשור להוריו והוא וילדיו רוצים לנשל אותי מכל מה שיש לי אחרי 16 שנות נישואין". עוה"ד סולן הדגישה כי האישה תסכים להתגרש ובתנאי שההון הרב שנצבר ב-16 שנות הנישואין והדבר מדיד, כמו רכישת דירות שנעשו אחרי הנישואין, יחולק שווה בשווה כפי שמקובל ועתיד בנה ועתידה של הלקוחה שלה יובטח, בהתאם לרמת החיים שהורגלו אליה.

בני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך כפי שדורש החוק, אבל לדברי האישה הסיכוי כי הם יגיעו לפשרה נראה שואף כרגע לאפס. ההערכה היא שהצדדים יפגשו בקרוב מאד בבית המשפט לענייני משפחה.