בני זוג מצפון הארץ נשואים כבר עשור והביאו שני ילדים לעולם. האישה מתחום הקוסמטיקה והבעל מתחום ההייטק. יחד הם השתכרו יפה מאוד במשך השנים אבל מסתבר שזה לא תמיד הספיק ומי שקמה לעזרת בני הזוג בכל מיני העברות של עשרות אלפי שקלים אחת לכמה חודשים, הייתה אימו של בן הזוג.

הבעל, באמצעות עורכת הדין שרין סולן טען בין היתר, כי ככל שחלף הזמן הגירעונות המצטברים בחשבון הבנק הלכו ותפחו. בשלב מסוים החמות מאסה בהעברת התשלומים לכלתה. בין היתר מעיד הבעל כי אימו הטיחה באשתו: "את עובדת לא נכון, לכן ההכנסות שלך יורדות. להגיד שהמצב הוא שגרם לירידה בהכנסות, זה אולי נכון, אבל זה לא גרם לירידה במסעות הקניות שאת עושה".

שופינג, אילוסטרציה (צילום: אינגאימג)
שופינג, אילוסטרציה (צילום: אינגאימג)

הבעל, שהסכים עם הטענות הללו ולא תמך בדרישות המופרזות של אשתו, ספג עלבונות. "יש לך תסביך אדיפוס", אמרה לו, והוא השיב לה: "התסביך הזה משאיר אותנו מעל המים, כי אחרת היינו מזמן שוקעים במצולות עם הבזבוזים שלך".

בצר לו, הבעל נאלץ לגייס לעניין גם את חמותו וזו העבירה לו הודעת וואטסאפ, בה כתבה בין היתר: "הבת שלי סובלת משתי בעיות. האחת, התקפי זעם והשנייה, בזבוזים חסרי מעצורים. אם לא תעצור את זה אתם תפשטו רגל".

עורכת הדין שרין סולן (צילום: עו''ד שרין סולן)
עורכת הדין שרין סולן (צילום: עו''ד שרין סולן)

בשלב מסוים כשההתכתבות נחשפה, אימה של האישה הטיחה בבתה שהיא יוצרת קרע מיותר בינה לבין בעלה והדבר יוביל לגירושין ו"לא יהיה לך מה לאכול".

בהמלצת עורכת הדין סולן, בני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך. האישה דרשה להזמין את אמה וחמותה לדיונים כדי לנסות לאחות את הקרע בנימוק כי הן אלה שגרמו לקרע בינה לבין בעלה.