רבקה ג'ויינס, מורה למתמטיקה ממנצ'סטר שבאנגליה, נעצרה לאחר שהתגלה כי ניהלה קשרים אינטימיים אסורים עם שני תלמידים קטינים שלמדו בבית הספר שבו לימדה.

אל תגידו לא ידענו - הטבה מיוחדת למי שרוצה ללמוד אנגלית. לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

הפרשה החלה כאשר ג'ויינס, שאז הייתה כבת 30, "פיתתה" תלמיד בן 15 על ידי כך שרכשה עבורו חגורה יוקרתית של בית האופנה גוצ'י. לאחר מכן, לדברי התביעה, היא לקחה אותו לדירתה שם קיימו יחסי מין פעמיים. התלמיד אף שלח לחברו הודעה ובה כתב שזה עתה קיים יחסי מין עם המורה, וצירף תמונה שלה שוכבת במיטתה.

בת ה-30 כאמור, הושעתה מבית הספר לאחר שמעשיה נחשפו, אך בזמן ששתה במעצר בעקבות הקשר עם הקטין הראשון, התגלה שהיא מנהלת קשר אינטימי נוסף עם תלמיד אחר. על פי הכתב האישום, היא קיימה מערכת יחסים ממושכת עם התלמיד האחר, שהחלה כשהיה בן 15 והפכה לאינטימית לאחר שמלאו לו 16. בכל התקופה הם קיימו יחסי מין כ-30 פעמים, כך לפי הדיווחים.

כשג'ויינס נכנסה להריון מהתלמיד השני, היא בישרה לו על כך באמצעות מתנה מיוחדת - בגד תינוק עם הכיתוב "אני אוהב את אבא שלי". התלמיד העיד כי בכה לאחר שגילה שהיא נכנסה להריון, וכי היא הייתה "קנאית ושולטת". בתגובה להריון, ג'ויינס טענה כי סבלה מתסמונת שחלות פוליסיצטיות ולכן לא האמינה שתוכל להיכנס להריון.

מנצ'סטר, אנגליה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מנצ'סטר, אנגליה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

המורה למתמטיקה מואשמת כעת בארבע עבירות של פעילות מינית עם קטין ושתיים נוספות של פעילות מינית עם קטין תוך ניצול מעמדה כאיש סגל בבית הספר. על פי ההגנה, היא מכחישה קשר מיני עם התלמיד הראשון, וטוענת שהקשר עם התלמיד השני החל רק לאחר שמלאו לו 16 ולאחר שכבר לא לימדה בבית הספר. המשפט בעניינה צפוי להימשך כשבועיים.